Suzuki GSX-R 750 (1992)

Vlastník Monče
Vloženo 16.2.2010
Aktualizováno 30.8.2010

Vyjížďka - Jeseník, Hradec nad Moravicí a zpět.

Vloženo: 26.04.2010, Uskutečněno: 24.04.2010, Stav tachometru: 43000 km, Zhlédnuto: 5x

Tak tomu říkám snad nejluxusnější vyjížďka za mou baťůžkovskou kariéru. Fakt bombaa. Počasí nám přálo od samého rána, sluníčko pařilo, nálada skvělá, děcka z dohledu ). Vyrazili jsme v 10dopoledne, příjemným tempem směr Jeseník. Jelo se super, udělali jsme krátkou zastávku na Birelka, teda já si dala plnotučné , kde jsme byli svědkem, jak to týpek položil na štěrku. Naštěstí se dohromady jemu ani motce nic nestalo. Pokračovali jsme až do Dětřichovic na kafčo ke známým. Konečně jsem si v těch kopcích vyzkoušela klopení přes ten zatracený hrb mého drahého. No, pomalu si zvykám. Zatáčky byly luxusní, fakt jsem si to vychutnávala... kolínko skoro na zemi. Sem tam rozbitá cesta a štěrk, ale jinak pohodaaa. Po kafíčku a malém občerstvení jsme pokračovali do Hradce na zámek. V podzámčí opět pivko, gulášek, sluníčko, co víc si přát. Návrat domů kolem 18.30, ujeto cca 320km, příjemně unaveni, jsme to šli ještě spláchnout pár škopky. Nádherný den, více takových.

• Typ: Vyjížďka
    Vloženo: 26.04.2010
    Uskutečněno: 26.04.2010
  • Typ: Montáž doplňku
    Vloženo: 21.04.2010
    Uskutečněno: 21.04.2010
  • Moto TATOO - Monče - Lukys

Taaak a je to tadyyy!!! Konečně jsme se dočkali. Co si budeme povídat, bylo to o financích a času a konečně se sešlo obojí. Byl to náš sen a myslím, že nám to i sluší. Jsem opravdu nadšená a samo se mi líbí více tatoo ma

Vloženo: 21.04.2010
    Uskutečněno: 21.04.2010