Suzuki GSX-R 750 (1992)

Vlastník Monče
Vloženo 16.2.2010
Aktualizováno 30.8.2010

Náš první motosrazík Kobylí u Hodonína.

Vloženo: 20.02.2010, Uskutečněno: 10.07.2009, Zhlédnuto: 6x

Tak jsme konečně vyrazili na náš první společný motosrazík do Kobylí u Hodonína. Počasí nám celkem přálo a tak jsme si to parádně užili. Pro mně to byla první delší vyjížďka. Dost jsem se toho bála, taky už nejsem nejmladší ), ale naše Zuzanka překvapila. Na to,jak mi každý říkal, jak baťůžky trpí, tak to byla luxusní jízda. Sice jsme ještě mněli vykuchaný výfuk od předchozího majitele a dost se přenášely vibrace do stupačky, takže pravá noha brněla, ale jinak jsem našemu superbiku nemohla nic vytknout. Takže přez 200km jsem dojela fakt v poho. Jsme teda v Kobylí jo??? Luxusní gulášek od pantáty, parádní pivko, super kapely, pálení gum, přetlačování atd. Abych nezapoměla na to nejdůležitější, Lukýsek mě požádal o ruku. Mazeeeeec. Chystá se tedy motorkářská svatba. Prstýnek mám opravdu přímo ze srazu v Kobylí. Seečteno a podtrženo, srazík jak má být ne???

• Typ: Vyjížďka
    Vloženo: 26.04.2010
    Uskutečněno: 26.04.2010
  • Vyjížďka - Jeseník, Hradec nad Moravicí a zpět.

Tak tomu říkám snad nejluxusnější vyjížďka za mou baťůžkovskou kariéru. Fakt bombaa. Počasí nám přálo od samého rána, sluníčko pařilo, nálada skvělá, děcka z dohledu :-)). Vyrazili jsme v 10dopoledne, příjemným tempem sm

Vloženo: 26.04.2010
    Uskutečněno: 24.04.2010