Suzuki GSX-R 750 (1992)

Vlastník Monče
Vloženo 16.2.2010
Aktualizováno 30.8.2010

Konečně nová komboška, dárek od miláčka k narozeninám.

Vloženo: 20.02.2010, Uskutečněno: 19.02.2010, Zhlédnuto: 6x

Po nekonečném a dlouhém hledání kombinézy, ktrou jsem si tolik přála, se mému miláčkovi podařilo najít to parvé ořechové. Trvalo to necelý rok. Říkáte si, zajdu do PSÍ a není co řešit? No,je to sice pravda, ale ta cena??? Nebyl problém vybrat, problém jsou dámské velikosti. Kočky ví, o čem mluvím. Pokud je vám dobrý spodek, máte problém nahoře a obráceně. Po nekonečném pátrání a psaní emailů narazil miláček na super motošop v Uherském Hradišti (S.M.MOTO). Kombinéza se nafotila, poslal se email a dohodla se návštěva v motošopu. Spojilo se příjemné s užitečným a vyrazilo se do Uherského Hradiště. Kombinéza se vyzkoušela a padla jako ulitá. Bylo vyhráno. Výrobce je RST. Kombinéza má spoustu různých detailů, protektory v ramenou, kolenech, loktech a nesměly chybět ani slidery. Ke kombošce jsme dostali ještě dárečky v podobě impregnačního spreje a včelího vosku na údržbu. Tímto bych chtěla poděkovat chlapům v motošopu za vřelý a vstřícný přístup. Určitě se na kafčo ještě zastavíme.

• Typ: Vyjížďka
    Vloženo: 26.04.2010
    Uskutečněno: 26.04.2010
  • Vyjížďka - Jeseník, Hradec nad Moravicí a zpět.

Tak tomu říkám snad nejluxusnější vyjížďka za mou baťůžkovskou kariéru. Fakt bombaa. Počasí nám přálo od samého rána, sluníčko pařilo, nálada skvělá, děcka z dohledu :-)). Vyrazili jsme v 10dopoledne, příjemným tempem sm

Vloženo: 26.04.2010
    Uskutečněno: 24.04.2010