Honda CBR 1000RR Fireblade (2004)

Vlastník firevince
Vloženo 14.2.2010
Aktualizováno 7.6.2010

moje sladká jahůdka, koupená loni, zatím naprostá spokojenost

nemohl jsem si vybrat lépe
je sladká a je jen moje
zatím poslouchá,horší bude až kopne
naprosta spokojenost s el.tlumičem řízení,brzdy,ovladatelnost.
ze začátku jsem docela trpěl na dlaně a ramena,a trošíčku tlačí nadrž do panděra .
rozhodoval jsem se mezi yamaha a fárošem,líp jsem se citil na fároši,jak posez,tak i z jízdy.
A pro ty co říkají Honda = Hujda,tak vyběr byl ne proto,že to je honda,ale protože mě vzala vzhledem a z dobrého pocitu jízdy,proste mě vzala za srdce(láska na první pohled),myslim si své a o těch lidech co jen rejou taky..výběr auta jsem udělal,stejným postupem a nelutuji.

Tak letos už mám k dnešnímu dni 6.6.10,3900km. S motorkou naprostá spokojenost, jsem hodně spokojený s ovladatelností motorky,vysoká spokjenost s brzdama,které jsou v serii. Pneu Metzeler Sportec M1,dávám za 1,supr drží v extrému. Jedimá chyba této pneu,vydržela jen těch 3900km . Během tech letošních kiláků,jsem se pevně ujistil,že fároš byla pro mě velice dobrá VOLBA.

Magic1603
Magic1603 napsal 01.06.10 v 07:57

Tak přesně na takoví stroj chci přesedlat ale to si budu muset chvíli počkat ,mezitím ty to máš za deset

firevince
firevince napsal 26.04.10 v 18:22

ludanek.., jj mas pravdu,mel ji Martin

firevince
firevince napsal 26.04.10 v 18:21

dekuji vam vsem za pochvalu,hodne stastnych kilacku vam preji.

ludanek
ludanek napsal 21.03.10 v 13:18

Gratlace Tu prodavali u Cizka vid? Zdala se mi tam docela draha..teda aspon ta puvodni cena byla,nevim jakej byl pak jeji vyvoj a jak dobre jsi koupil.. Tak at slouzi

cancer
cancer napsal 19.02.10 v 13:49