ČZ 175/487 (1986)

Vlastník Alescezeta175
Vloženo 9.2.2010
Aktualizováno 17.10.2017

Koupě motocyklu ČZ 175 487

Vloženo: 18.03.2011, Uskutečněno: 05.07.2009, Stav tachometru: 6662 km, Zhlédnuto: 13x

Doma byla zatím jen ČZ 175/450.05 DeLuxe a toužil jsem mít ještě jednu takovou na náhradní díly. Spíš jsem ale přemýšlel o novějším typu motocyklu a to o hranatém 477. Našel jsem inzerát na jednu takovou z Brna za 6000 Kč i s TP, ovšem chromy nic moc, taková zašlá motorka. Najednou jsme s tátem objevili novější červenou ČZ 175 487 z roku 1986, která se mi moc nelíbila, chtěl jsem spíš 477. Nakonec jsem tam zavolal, domluvil se s tím klukem, co na ní jezdí, že se na ni přijedeme podívat. Měla být s TP. Vzali jsme tedy naši LADU 2105 s vozíkem a vyrazili jsme. Postihla nás však opravdu velká bouřka . Až jsme dojeli na místo, tak jsme hledali dům majitele Zetky. Nakonec se nám to povedlo, chlapec nám hned šel ukázat mašinu. Oprav du jsme koukali, protože měla nádherný chromy, nový lak, prostě nádherný stav, chyběly snad jen nálepky k úplné dokonalosti. Pak jí napoprvé nakopl, volnoběh moc nedržela, ručička tachometru lítala zleva doprava :D, ale rozjel se normálně a pak jí projel táta. Jeho dojmy z jízdy nebyly nic moc. Stěžoval si, že vibruje, ale 100km/h dala a ptal se mě, jestli jí chci. Já jsem řekl, že jo, že se mi moc líbí a já už si jí seřídím. Dostali jsme klíčky, sepsali kupní smlouvu, předali peníze a poté jsme šli motorku upevnit na vozík. Různými lany a provazy jsme ji přikurtovali a mohli jsme vyrazit domů. Cesta proběhla v pořádku a já měl nesmírnou radost z této Čezety!

hans175487 (0) napsal 16.10.2012 v 15:49

nejhezčí 487 jakou sem kdy viděl