Aprilia RS 125 (2000)

Vlastník Majklik
Vloženo 30.1.2010
Aktualizováno 26.3.2010

Tuto italskou krásku jsem si přivez 25.8. Když jsem ji poprvé uviděl tak jsem si řek že tohle musim mít.

Tuhle krásku jsem koupil v polovině srpna. Byla to První (nepočítám motoškolu) motorka na které jsem kdy seděl.

\r
Moto mám hlavně jako dopravní prostředek na kterém jezdím do školy, ale i na nějaké ty vyjíždky si čas najdu .

\r
Při jedné listopadové cestě do školy se rozsypala převodovka tak jsem musel sezonu předčasně ukončit. Nyní přez zimu jsem jí rozebral a ted čekám na nový motor.

\r
Koupil jsem motor z bouračky který měl natočeno 2000km. Hned jak jsem ho dovezl domu a přišli nějaké díly od dodavatele, tak jsem se pustil do kompletace, abych stihnul začátek nové sezóny.

\r
Po najetí cca 300km se mi objevila další porucha. Při jízdě do školy mi přestalo fungovat zapalování. Ted je moto u uznámého který mi řekne kde přesně je závada protože já se v elektroinstalaci moc neorientuji.

Ted jen doufám že oprava závady nebude trvat moc dlouho, a já budu moci opět vyjet a snad už bez poruch.

kuky401
kuky401 napsal 15.05.10 v 21:41

Pěkná mašina . Jasných 10 bodů. Přeji mnoho km bez nehod a stále plnou nádrž (no a taky peněženku). A hlavně jezdi s rozumem! Ať tě blážo nemusíme seškrabávat ze stromu... .
zduř!!!

trpaslik72
trpaslik72 napsal 10.03.10 v 17:22

pěkný polepy, škoda jen tý smůly na techniku no, ale je slušivá 10b ať to jezdí

Martic
Martic napsal 04.02.10 v 10:28

pěkňoučká. Tak ať můžeš brzy vyjet .

Djare
Djare napsal 31.01.10 v 22:11