Kawasaki Z 750 (2004)

Vlastník Krizakzed750
Vloženo 25.12.2009
Aktualizováno 29.5.2011

Počátek

Vloženo: 05.02.2011, Uskutečněno: 05.02.2011, Stav tachometru: 54099 km, Zhlédnuto: 3x

Do teď jsem deník nikdy nepsal, ale že by během těch let bylo o čem Asi bych se upsal. Jen zkráceně - Po Mustangovi a ČZ 175 , které jsou stále pojízdné a stojí v garáži přišla nakrátko do cesty Honda NSR 250 - ta byla bez českých dokladů a sloužila k vyblbnutí naší party, a že jsme si sní užily. Až po šesti letech po řidičáku na velkou mašinu jsem usedl na něco pořádnýho. Roku 2007 jsem do toho praštil a pořídil jsem 750kovýho Zeda od Kawy na kterym jezdim dodnes a pokud se někde nerozbijem budem jezdit navždy. Začíná mu být smutno a tak by rád Kapotovanou sestřičku z Itálie nebo z Japonska. Ale ježdění ani motorka není satarmo a tak se uvidí časem. Z jara nebo v létě by jsme rádi Alpy, jestli jo tak to bude v deníku.

Dnes to byla jen taková menší projížďka (70 km) Rosice Brno Rosice po několikaměsíčním absťáku. Na sluníčku bylo přes 20 stupňů což je dvakrát víc než stačí ke štěstí, tak jsem naházel na mašinu vše co bylo dole a hurá do světa. Ve stínu bylo mokro,chlad,písek a strach. Takže pryč z lesů na otevřeny silnice, to už bylo lepší. Sice po cestě žádnej motorkář což se teda divim protože bylo fakt hezky( asi jeli všichni jinama), ale na druhou stranu je začátek února a kdo zimuje motorku tak ji asi kvuli jednomu dni nevydělá. To já ji mám v pohotovosti celej rok pokud je v kupě.
Tak jsem vyzkoušel jestli jede to co výrobce udává, poslouchal motor a všechny ostatní zvuky jestli je všechno jak má být a vychutnával si to zrychlení a volnost o který ta mašina je. Vše O.K.