Yamaha XT 660 Z Tenere (2008)

Vlastník rendazase
Vloženo 30.11.2009
Aktualizováno 6.3.2016

Kráska na první pohled. Ještě zbývá doplnit boční kufry a hurá na expedice.

První dojmy - Super svezení. Pohodlí i na dlouhých cestách. Podvozek žehlí všechny silnice. Nejlepší pocit, když všichni co s tebou jedou dvakrát tankujou a ty pořád nemusíš :-) Spotřeba do 4.5 l a nádrž 23 litrů.

Zatím super. Na začátek roku si dáme Elefanten Treffen a pak nějakej východ. Taky se těším až vezmu dcerku a pojedeme k moři. Sakra už ať je tu zase jaro. Chodím se na ní dívat do garáže a mazlím se s ní jako se ženskou. Ještě přemýšlím jaký jí dám jméno. :o) Je ještě někdo takovej blázen jako já?

První elefantentreffen má holka za sebou a obstála na jedničku. Jen jsem jí musel tři dni léčit od soli a ostatního než vypadala zase k světu. Je to výborná motorka.

Tak jsem se konečně rozhoupal a motorku doplnil o ALU kufry od Big Huskyho. Zatím s nima najeto zkušebně 80km a motorka je ani nepocítila. Zdá se, že to bude ta správná volba.

Originální blástry od Yamahy jsem na Elefantech rozbil, ale už jsem si pořídil pořádný od Acerbisu. Sice trochu pranice s montáží, hrazda musela dolů, ale myslím, že budou fungovat na rozdíl od původních trochu líp.

Matesko17
Matesko17 napsal 04.01.16 v 23:01 9b.

Pěkná, ale klidně bych si početl víc je to i docela sympatické na čtení

George.
George. napsal 24.04.13 v 20:37 10b.

schwarc27
schwarc27 napsal 27.01.12 v 20:59

opravdu ty kufry(ledničky)jso trochu velké

Drakis
Drakis napsal 05.12.10 v 14:18

Krasavice a v těch barvách obzvlášť,ale ty ledničky od Big Huskyho mi k tomu příjdou trochu velké

Wiblyz
Wiblyz napsal 05.04.10 v 20:51

tohle barevny provedeni se mi libi nejvic