Italjet Dragster 50 (2001)

Vlastník Alesvf
Vloženo 27.11.2009
Aktualizováno 13.9.2016

futuristickej stroj kterej nepotkáte na každém rohu

První dojmy - pěkne svezení na takoveho maleho chrousta,hodně tvrdy podvozek lehce ovladatelne,pěkna spotřeba je těch nahradních dilu je hodně malo teda kromě do motoru

Ještě jsem ho nestačil pořádně prozkoumat,ale to určitě v zimě napravím.Motor horizontál minareli je předělanej na sedmdesátku litinovým válcem ještě mu přidám laďák a lepší variátor a na cesty do práce bude dokonalej.Teď jede po rovině bezproblémů devadesát.Jinak nikasilem jde z něj vymáčknout přes dvacet koní,ale to je zase pak spotřeba někde jinde.Tak jsem mu přez zimu trochu posilnil motor o lepší variátor,otevřenej filtr,větší trysku do karbce,spojku a nádhernej ručně dělanej výfuk leovince a teď poletí centimetr nad zemí .Zvuk laďáčku je tady

Tak jsem najel 25000 a musela přijít uprava podvozku protože naše silnice nejsou stavěna na něco s tak tvrdym podvozkem a malýma kolečkama.Zadní tlumič se přemístil ze středu nad kolem na stranu protože puvodni rameno umřelo a ulomilo se.Neumyslně se to zvedlo a přišel jsem o blatník tak ten mě ještě čeka nějak pořešit aby v dešti všechen marast nelítal na karbec.

BorekS
BorekS napsal 14.08.14 v 15:37

Ty voe, v tom videu to čoudí jak zetka přelitá olejem... Já myslel, že takovýhle stroje se mažou syntetikou

JA-NE
JA-NE napsal 30.07.14 v 11:26 10b.

ale kdeee prosim ta jaka Honda Zoomer.. toto je iny level.. keby sa da na sk kupit tak ho mam doma..a taka 180 uplna paradicka

jakattara
jakattara napsal 20.04.12 v 18:54

Tak to je pro mě po Hondě Zoomer nejzajimavější skutr. Pane, máte to za 10b - je to krasavec ;) .

Alesvf
Alesvf napsal 09.03.10 v 17:59

no pořád lepší než ty skrouceniny co se teď dělaj

Stayer
Stayer napsal 09.03.10 v 16:43

Ty vole te vejfuck vypadá jak lesní roh .