Yamaha FZS 1000 Fazer (2005)

Vlastník babčafazer
Vloženo 8.11.2009
Aktualizováno 19.8.2010

Víkend na dvou místech

Vloženo: 04.07.2010, Uskutečněno: 04.07.2010, Stav tachometru: 25679 km, Zhlédnuto: 3x

Tak jsme se rozhodli s batůžkem,že někde strávíme víkend na motce a u vody.V pátek jsem dopoledne sednul ke compu a začal hledat,netrvalo dlouho a sehnal jsem místo v apartmánuna Slapech.Odpoledne jsme zbalili a vyjeli na místo určení.
Cestou do Prahy jsme museli konat potřebu na pumpě a tam jsme potkali 2páry ,kteří odjížděli na motkách do -Ukrajiny,tak jsme s nima chvíli pokecali a popřáli štastnou cestu,a dále pokračovali v cestě.
Po malém bloudění jsme se dostali na místo,ubytovali jsme se a pokoukali se po kempu.Bylo to příjemné,slunné místo a i všude čisto.Kemp byl plně obsazen a také to bylo znát v ranních hodinách,kdy se mladí bavili stylem -OŽRAT A VŠE VYPÍT.
Druhý den jsme zkoušeli prodloužit místo pobytu ,ale marně.Po chvílce jsem volal jedněm známým,kde jsou a co dělají,no a oni zrovna v kempu na Lužanech u Jíčína.A tak že za nima pojedem a zůstanem.
Znova jsme zabalili a dali se na další pout's motorkou za další štrekou.
Po cestě ,která trvala asi 2.5hodiny jsme párkrát stavěli,kvůli potřebám(wc,jídlo a odpočinek).Bylo děsné vedro a tak jsme museli doplnit tekutiny.
Na místo jsme dojeli v pohodě,po chvilce jsme se ubytovali v karavanu za 200,-za noc-tak ,že paráda a i jsme se přivítali s kamarádama ,co na nás už čekali.
Proběhla debata o všem co se událo,proběhlo i pivíčko,klobásky... Nálada supr ,došlo i ke koupání v rybníku,kde voda byla parádní.
Šlo se spát kolem 1hodiny ranní a ráno šup do města pro snídani s kámoškou,která byla na motce.Jo a den před tím jsme se spolu byly projet v Hořicích na okruhu,Nové Pace...
Po snídani chvilka pohody,umytí a kolem 10hodiny odjezd domů.Ještě jsme chvíli čekali,poněvadž manžel od kámošky chytá ryby a tak samozřejmě jednoho macíka nám daroval a hned nám ho i vykuchal a očistil.
Byl to krásný víkend,jak na počasí,tak i na dobré lidi kolem nás.
Celkem jsme najeli 675km.

• Prodej moto

Tak nastal den D -prodal jsem moto kvůli blbcům ,kteří neplatí a je mně z toho ouvej. Ale život jde dál a snad na novou sezonu něco bude.

Typ: Prodej
    Vloženo: 18.08.2010
    Uskutečněno: 18.08.2010
  • Sosnová III

Tak po delší odmlce jsem s klukama od Liberce podnikl cestu na Sosnovou a dal jsem motce pohul na okruhu.Motka není stavěná,hlavně stupačkama a výfukem jsem dřel skoro každou zatáčku. Ale za 300,- na 2 hodiny při 12lide

Vloženo: 20.07.2010
    Uskutečněno: 20.07.2010
  • Sosnová II

Tak už to zase proběhlo-a co? No přece Jízda v Sosnové na okruhu.Odjížděli jsme ve 4od Libereckého Bikerscrownu a trvalo nám to 35minut svižné jízdy. Po příjezdu jsme každý zaplatil 300,- a šlo se na to. Sešlo se nás t

Vloženo: 23.06.2010
    Uskutečněno: 23.06.2010