Yamaha FZS 1000 Fazer (2005)

Vlastník babčafazer
Vloženo 8.11.2009
Aktualizováno 19.8.2010

Vloženo: 13.06.2010, Uskutečněno: 13.06.2010, Stav tachometru: 23561 km, Zhlédnuto: 1x

Tak dnes bylo volněji a počasí přálo na výlet spojený s návštěvou kamarádů na dni D.Day v Hoškovicích.S batůžkem jsme vyjeli po obědě a na místo jsme se dostali za pár minut.Po rozkoukání jsme našli naše ,,KÁMOŠE" a dali pokec a s tím i občerstvení,které bodlo.Závodů se účastnil i jeden z nich -Novis- a samozřejmě vyhrál ve své třídě do 750kubíků.
Po ukončení závodů(mimo hlavního,už se nám nechtělo čekat) jsme se vydali na menší projížd'ku směrem Malá Skála,Ž.Brod ve kterém jsme se museli podrobit úlevě močáků.Na okamžik se tam stavovali dva páry motorkářů a z jejich debaty bylo vidět a slyšet ,že se něco stalo v zatáčkách.A také ano -nějaký mladík havaroval s Suzuki gsx750r v první pravé zatáčce a narval to pod svodidla.Nic konkrétního nevíme,poněvadž jsme pokračovali směr Kozákov.Tak snad to nebylo moc vážné.
Po příjezdu na Kozákov,jsme se potkali s další bandou,která zrovna sedlala své motky a odjížděli pryč.Šli jsme se podívat na paraglajdyngy,kteří kroužili na nebíčku jako kdyby se nic nedělo.Po chvilce se tam vystřídali další motomaniaci, proč ne -v tom počasí by byl hřích nic nepodniknout na motce .
Tak a to už jsme na cestě domů,na které jsme se otočili na skok u kamaráda jen na slovíčko a fakt hurá domů .,
Bylo to hezky strávené odpoledne,kde jsme na cestách dali 152km.

• Prodej moto

Tak nastal den D -prodal jsem moto kvůli blbcům ,kteří neplatí a je mně z toho ouvej. Ale život jde dál a snad na novou sezonu něco bude.

Typ: Prodej
    Vloženo: 18.08.2010
    Uskutečněno: 18.08.2010
  • Sosnová III

Tak po delší odmlce jsem s klukama od Liberce podnikl cestu na Sosnovou a dal jsem motce pohul na okruhu.Motka není stavěná,hlavně stupačkama a výfukem jsem dřel skoro každou zatáčku. Ale za 300,- na 2 hodiny při 12lide

Vloženo: 20.07.2010
    Uskutečněno: 20.07.2010
  • Víkend na dvou místech

Tak jsme se rozhodli s batůžkem,že někde strávíme víkend na motce a u vody.V pátek jsem dopoledne sednul ke compu a začal hledat,netrvalo dlouho a sehnal jsem místo v apartmánuna Slapech.Odpoledne jsme zbalili a vyjeli n

Vloženo: 04.07.2010
    Uskutečněno: 04.07.2010