Yamaha FZS 1000 Fazer (2005)

Vlastník babčafazer
Vloženo 8.11.2009
Aktualizováno 19.8.2010

Návštěva Evi a Martina

Vloženo: 25.04.2010, Uskutečněno: 25.04.2010, Stav tachometru: 21650 km, Zhlédnuto: 5x

Tak jsme prožili nádherný víkend a poznali jsme nové motorkáře-Evu(zde pod nickem Avelína)a Martina,jejího manžela.
Jeli jsme v sobotu kolem poledního a měli sraz v Kolíně, po malém zaváhání z mé strany se to povedlo.Po příjezdu jsme se spolu přivítali
a dali řeč u kávičky.Po té jsme razili směr Čáslav-Seč-Hoješín ,kde jsme měli zamluvené ubytování.
Nežli jsme se ubytovali,proběhlo seznámení s Martinem(mužem) a Martinem(syn)na jejich chalupě,která skoro sousedí s objektem Pohoda , kde jsme se po té ubytovali.
Moc milé přivítání,zaplacení,vybalení věcí a šup tradá k Evě a Martinům.
Dali jsme kafe,buchtu a šli se projít k přehradě a hlavně sednout na pivečko a něakej ten dlabanec.Po hodině se trochu ochladilo a slovo dalo slovo a šlo se do hospůdky ,kde jsme se ubytovali.Tam jsme poseděli při příjemné konverzaci,popili,pojedli a bylo fajn.Sedělo se do půlnoci a pak tradá na kutě.
Po vyspání jsme se nasnídali a šli se podívat na hosty, co dělají.Oba Martinové jeli na ryby,protože jsou vášniví rybáři.Evu jsme cestou potkali cestou k nim u krámu,a,šli sní k nim.Proběhla káva a buchta po které jsme šli naproti klukům k přehradě.Po chvíli se vynořil z cesty Martin s autem a tak jsme šli pro malého,kerý jel na kole.
Po chvíli hledání jsme ho našli a spolu jsme se vrátili do chaty,kde proběhla opět debata o všem možným.
Nastal čas vyklizení pokoje a tak jsme si odnesli věci k našim hostitelům,kteří se o nás starali ,jako o vlastní.
Byl čas objeda,kuřecí maso s bramborem a gulášová polévka .Najedli jsme se ,proběhla káva,buchta a popovídání pokračovalo.Po té jsme se šli projet sami s Evou do zatáček k Chrudimi.Bylo to fajn a Evík jezdí jako drak.Najeli jsme asi 50km a po příjezdu na chalupu proběhlo opět posezení u kávi a buchtičky.
Nic naplat -nastal čas odjezdu,loučení.
S batůžkem jsme se vydali směr Chrudim-Pardubice-H.Králové ,kde proběhlo tankování a občerstvení.Po té jsme pokračovali na Hořice-Jíčín-Turnov-Jablonec .Mezi tím jsme si ještě dali v Konecchlumí zmrzlinu a pivko.
Domů jsme přijeli v pohodě až na zadní pneu,ktará je totál.
Najeli jsme 362km a vše proběhlo ,tak jak mělo.

• Prodej moto

Tak nastal den D -prodal jsem moto kvůli blbcům ,kteří neplatí a je mně z toho ouvej. Ale život jde dál a snad na novou sezonu něco bude.

Typ: Prodej
    Vloženo: 18.08.2010
    Uskutečněno: 18.08.2010
  • Sosnová III

Tak po delší odmlce jsem s klukama od Liberce podnikl cestu na Sosnovou a dal jsem motce pohul na okruhu.Motka není stavěná,hlavně stupačkama a výfukem jsem dřel skoro každou zatáčku. Ale za 300,- na 2 hodiny při 12lide

Vloženo: 20.07.2010
    Uskutečněno: 20.07.2010
  • Víkend na dvou místech

Tak jsme se rozhodli s batůžkem,že někde strávíme víkend na motce a u vody.V pátek jsem dopoledne sednul ke compu a začal hledat,netrvalo dlouho a sehnal jsem místo v apartmánuna Slapech.Odpoledne jsme zbalili a vyjeli n

Vloženo: 04.07.2010
    Uskutečněno: 04.07.2010