Blata 125 Motard (2009)

Vlastník Martic
Vloženo 11.10.2009
Aktualizováno 24.5.2012

Improvizovaný sraz Blat v Uhlířských Janovicích

Vloženo: 09.01.2012, Uskutečněno: 01.10.2011, Stav tachometru: 15000 km, Zhlédnuto: 11x

Opět píšu se značným zpožděním, ale dokumentace musí bejt, takže alespoň ve stručnosti ...

V 6:00 jsme vyrazili z Jičina, směr Uhlířské Janovice, ve složení : já + moje ségra + BXM a 125Marek + jeho brácha + BXM. Cestou nás sužovala zima a hustá mlha s dohledností takřka na špičku blatníku . Ale vydrželi jsme a v Janovicích se k nám přidali Mr.Peli + BXE a czech- mirecek + BXE. Po krátkém seznámení jsme se společně vydali dál. Hlavní důvod cesty byl totiž Roberto a jeho Blata 125 BXE, startující zde v závodu MČR Enduro. Bylo to opravdu skvělé setkání, něco nezapomenutelného . Vlastně celý den byl nezapomenutelný, protože jsme jako banda nadšených šílenců objížděli zajímavá místa traťě závodu a fandili Robertovi. Při tom nebyla nouze o všelijaké extrémní zážitky . Ve většině případů za to mohl navigátor, kterým jsem byl určen já (to byla nešťástná volba ). Roberta se nám podařilo na trati zastihnout na třech místech a musím říct, že si vedl naprosto bravůrně. Už jen dojet tento obtížný závod, je umění. Prostě všechna čest .

Po konci závodu jsme se ještě všichni rozloučili v depu a postupně vydali zpátky k našim domovinám. Domů jsme dorazili před setměním. Celkem jsme ten den najeli 308km, což je zatím moje nejdelší trasa najetá za den ve dvou. Však taky zadek už docela bolel, ale na to, jaké cesty (i necesty) jsme projeli, tak to ještě šlo .

Více fotek je ve vlákně

Tady ještě minutové video, které jsem pojmul formou recese

istonbike (2) napsal 10.01.2012 v 10:07

Super video ten koho jste "honili" má šílenou zadní gumu...divím se že to ta dváca vůbec utáhne

• Defekt předního kola

V závěru sezony mě potrápilo přední kolo. Dvakrát jsem absolvoval cestu ze školy s ucházející duší a dofukováním u kompresorů na benzínkách po cestě. V prvním případě (21.10.) tlak klesal velmi rychle, takže jsem domů

Vloženo: 04.06.2015
    Uskutečněno: 29.11.2014
  • Autošťouch

Po 8mi letech s řidičským průkazem jsem měl poprvé tu čest střetnout se s osobním automobilem. Naštěstí nijak vážně, naneštěstí díky mému zavinění :-( . Jel jsem takhle ze školy skrz Hodkovice nad Mohelkou a auto přede

Typ: Havárie
    Vloženo: 03.06.2015
    Uskutečněno: 24.11.2014
  • Testovací jízdy AJP - Úštěk

Přesně po třech měsících jsem se znovu octl kousek od města Úštěk :-) . Tentokrát byl důvodem Open day portugalských enduro motocyklů AJP . Motocykly si chtěl vyzkoušet především kamarád Marek s jeho bráchou Vitusem. Mě

Vloženo: 01.06.2015
    Uskutečněno: 25.10.2014