Yamaha YZ 450F (2005)

Vlastník Pospásek
Vloženo 5.10.2009
Aktualizováno 5.10.2009

Je to hodně rychlý a silný stroj:)Kráska v blátivém kabátku:)

Sem moc rád že sem zrovna tuhle motorku zvolil.Síly má na rozdávání.Motor má výkon 41kW (56PS) takže to znamená, že do třetího převodového stupně se zvedá na zadní úplně sama a na čtvrtý kvalt se jí musí už trochu pomoct ale stejnak to moc námahy nedá:)Možná na trať je to pro mě až moc silný ale když jedeme někam na pole atd. tak to je neuvěřitelná jízda:)

Pospásek
Pospásek napsal 10.10.09 v 04:14

Neddy: Njn já prostě cross neřeším no Ale dík měj se fajny

Neddy
Neddy napsal 05.10.09 v 23:24

A když už jsou normální fotky, tak teď k motorce: Umytá vypadá mnohem lépe tak přeju spoustu adrenalinových motohodin strávených v terénu

Neddy
Neddy napsal 05.10.09 v 23:21

No jo, jsou lidé, kteří přijedou z crossu a stihnou motorku vobjet vapkou dříve, než omejou sebe... ale někomu se válí nonstop zablácená v garáži... mám motorky rád a žádnou bych s bahnem v garáži nenechal. A když vyfocená motorka od bahna, tak jedině venku... Očividně jen můj, silně individuální, názor.

Pospásek
Pospásek napsal 05.10.09 v 21:18

Díky že se zastáváte Mám i jiný fotky Je to prostě kros a vzhled neřeším na vzhled mám Fazera

Drake89
Drake89 napsal 05.10.09 v 18:10

jako nova
Neddy: je to cross, tak je jasny ze bude zajebana a ze si tam da fotky zrovna, kdyz to ma zasrany neni tvoje vec
at lita