Moto Guzzi Griso 850 (2007)

Vlastník malina
Vloženo 30.9.2009
Aktualizováno 27.5.2018

Ta jediná správná italská nahatá...

Ducati Monster S2R: Po svezení na Grisu jsem mu totálně propadla. Duci S2R je náročnější na servis.

První dojmy - Poprvé jsem jela na Grisu 850, které jsem měla půjčené a bylo napakované všim možnym. Narozdíl od Monstříka Griso jelo jako střelená svině. Co si dodnes nemůžu vynachválit je podvozek, který prostě drží ať dělám co dělám :-)

zkušenosti jsou jen minimální, Griso jsem jen jednou zkusila a na vlastním jela dnes poprvé do práce v dešti a za tmy. Oproti Ducati je to velký rozdíl - nesrovnatelný.

Úpravy žádné neplánuji, možná vyměním výfuk a určitě se budu snažit trošku celkově snížit, abych byla jistější.

Proměna proběhla a místo trombonu mám na italce Mistral. Zvuk i vzhled se podstatně změnil.

03.05.2011 - Po loňských cca 10tis. km, které obsahovaly i týdenní výlet do Itálie můžu říct, že bych neměnila. I když při manipulaci mám občas problém, při jízdě je to naopak jen zábava. Ať už na kávičku po městě, nebo na cestování, vždycky mě znovu baví!

05.09.2012 - Prohánim kobyly co to dá a Griso je opravdu dělník. Maká a nic si za to nevezme... Občas svezu batoh a i to snese, ani nemrkne
Ještě letos se chceme podívat domů - do Mandella a pak už jen pravidelná údržba a zimní spánek...

Listopad 2012 - Raspberry Mandello tour 2012 proběhlo bez nejmenšího zádrhelu a převážně s krásnym počasím. Karkule šlapala spolehlivě jak hodinky a jízda na ní byla pro mě zase zábavou Vrátily jsme se domů celý, vyndala jsem baterku, přikryla motku plachtou a teď už jen plánuju zimní úparvy. Zimujem.

dzarmil
dzarmil napsal 18.06.17 v 21:38 10b.

Už taky vím...,že GRISO je jedna z nejcharizmatějších motorek dnešní doby .Takže co jiného popřát než radost a potěšení z jízdy .

context
context napsal 13.06.17 v 19:56 10b.

Pěkná, ať ti dlouho slouží a kolama jenom dolů

lklouda
lklouda napsal 11.06.17 v 11:00 10b.

z prava jí máš vodřenou?

spike-cz
spike-cz napsal 07.09.16 v 05:33 10b.

Griso je své a krásné. Taky gratuluju k volbě, dělá radost a to je dobře. Ať slouží.

Bobr60
Bobr60 napsal 22.08.16 v 14:18 10b.

když ji miluješ, tak není co řešit!