Yamaha YBR 125 (2007)

Vlastník Imik
Vloženo 29.9.2009
Aktualizováno 29.9.2009

Je to slušná motorka do začátku ovšem na závodění tu určitě není,ale za 2T bych ji nikdy nevymněnil.

Tahle Yamaha YBR125 je slušná motorka.Sice jsem si chtěl koupit jinou,ale nelituji.Jen upozorňuji v zatáčkách ji pevně chytněte a držte jinak vám uletí ani nevíte jak rychle.Pro větší náklony raději šáhnetě pro řadu YZF-R.Mě osobně tahle motorka po 2 letech vypekla v jedné zatáčce kde to odnesla moje slezina,ale jinak jsem zdrav jen ta slezina je v háji.Přez zimu hodlám týhle holce dát pořádné obutí,převrtání válce na 150cm3,novou řídící jednotku a nerezový svod s výfukem. Jinak spotřeba týhle motorky je velice slušná přez 3l na 100km se vám snad nepodaří dostat. Nalítal jsem sní za 2 roky skoro 20 000km.A nikdy žádný problém.Pokuď se o ní budete starat nikdy se nic nestane. Pro majítele či budoucí doporučuji šáhnout po lepších brzdách a pořádném obutí a v neposlední řadě uvědomit si že to není závoďák tahle holka má ráda plnou syntetiku. Takže ve vysokém náklonu vás to muže pěkně vypéct. Jinak během 14 dní ještě do své zbírky přidat Kawasaki ZXR400 je to slušná mašina jen u ní bude změna laku. Kdyby se někdo chtěl na něco optat muže písat rád odpovím.

Lazzarik
Lazzarik napsal 30.09.09 v 19:51

teda nevim kde jsi přišel na to, že YBRka v zatáčkách ulítává :

Danke
Danke napsal 29.09.09 v 15:28

Heled koukam, ze bydlis kousek ode me, nechces se jet nekdy projet?

Danke
Danke napsal 29.09.09 v 15:24

pekne napsany to ZXRo budes mit asi od VanDama, vid?