Suzuki GS 500E (1992)

Vlastník dempsey
Vloženo 10.9.2009
Aktualizováno 10.9.2009

takže krátká charakteristika, motorku mám první sezónu, před tím jsem velkou motorku neměl,
má pěkný zátah, hluboký dvouválcový zvuk a podle mě i pěkný desing

moje GSo je letos přiveženo z Německa, kde vystřídalo několik majitelů, poslední majitel údržbě moc nedal, ale zase byla za velice příznivou cenu.Je to rok 1992 a při koupi měla najeto 43000km dnes má 48000km Má některé kosmetické vady, jako jsou orezliny na rámu (zejména centrální tlumič) ale jinak lak a polepy jsou perfektní.
Motor se zdá být v dobré kondici, chytá výborně a táhne taky velice dobře. Sice si vezme olej ale to mi nevadí, jen to vyžaduje pravidelnou kontrolu. Spotřeba oleje dosti závisí na způsobu jízdy.
Co se týče jízdních vlastností opravdu se dobře ovládá, je lehká do ruky, jen podvozej je měkčí, ale to se dá změnit nastavením předpětí pružiny vpředu i vzadu, ještě jsem to nezkoušel regulovat. motor se projeví od 3000ot ve 4500 je zátah dosti pěkný, pak přijde mezi 5000-6500 mezera ve výkonu (nectnost všech dvouválcových pětistovek) a poté od 7000 je zátah velice solidní a vrcholí zhruba v 9000.
Údržba motocyklu - musel jsem měnit brzdové destičky vpředu i vzadu, řetězovou sadu, olej (po 6000km), svíčky(24000), seřízení ventilů (6000km).

žabák.
žabák. napsal 25.07.10 v 20:58

mašina pěkná jábych dal taky vlaštovky a štítek,je snima pohodlnější jízda jinak mašina je spolehlivá tak hodně kylometrů

Pítrs55
Pítrs55 napsal 11.09.09 v 08:34

Dobrá volba Aď slouží...

BIG-daddy
BIG-daddy napsal 10.09.09 v 21:56

Pěkný klasický náháč. Jen bych si dal rovný otěže a vejš+plexi.Jinak z 10 b.