TMEC Betka (2006)

Vlastník Matouš
Vloženo 18.4.2006
Aktualizováno 18.4.2006

Betka 12V. Po dlouhém váhání jsem koupil 12V verzi se startérem - předpokládám že ji budu mít aspon 10let, tak sem radši připlatil. Jizdní vlastnosti OK, zpracování horší, ale na motorku nekoukám, ale jezdím. Snad něco vydrží. Fotky jso hrozné, ale po 85

Zkušenosti: V sobotu pojedu na XJ asi 170km a pak sednu na Betku, sem zvedav jak budu řadit. Pak dám k dobru mé zkušenosti.

Cesty: Na to mám XJ.

Další info: Řazení mám N1234 dokola. To mě štve. Přitom se prý k nám už vozí jen standartní řazení(podle mě by to mělo být 1N234 - 1 dolů, pak vše nahoru). To řazení dokolečka je dobrá věc, ale mám strach že se mi to bude plést s XJ. Jake máte řazení vy?

ojamlynar
ojamlynar napsal 21.04.10 v 21:23

Zdravim, ja mám chopper od V.D.O 50ccm... razeni mam taky N1234... ale chtel jsem se zeptat by tohle http://shupa.cz/tuning.htm pasovalo i do me motorky?? Motor bych mohl mít stejný jako vy nebo ne? předem díky za odpovědi...

napsal 25.04.06 v 22:31

Díky všem za komentáře. Betka v poměru cena/výkon vychází lépe než Korádo, ale v poměru cena/výkon/kvalita už to tak slavné asi nebude. Až bude čas, tak se zajdu na Betku pořádně podívat a pak se rozhodnu, co koupím.

Matouš
Matouš napsal 25.04.06 v 17:22

Pokud ti nevadí řazení (ja bych se na Koradu nudil) tak bych šel do Betky. Lak celkem de, ale našel sem pár míst odřenejch, ale nějak důkladně sem to nezkoumal. Blinkry se zdaj slušný a žádný problémy s elektrikou sem nezaznamenal. Startér je pěkná frajeřina, sedneš, zmáčkneš a jedeš. Zatím sem vypozoroval jen 1 problém, aby motor po přidání plynu nechcípnul, musí být pořádně ohřátej. Uvidím až to poštelujou při garančce zda to nebude lepší. Jinak OK, už sem si zvyk i na řazení dokola a vidím v něm výhody, na velké moto si to naštěstí nepletu. Než jsem Betku koupil tak mi všude tvrdili že už dělaj jen klasické řazení a že je nákres na motoru, ten tam teda nemám. A řídítka mám klasické, zřejmě mám nějakej mezitip či co.

DynamoCI5
DynamoCI5 napsal 24.04.06 v 22:04

JO a pokud jde o startér tak ted kdyz je už ted rozumné počasi tak stačí přijít ke stroji a 1x stisknout tlačítko na start a hnedka uslyšíš krásný zvuk ) i bez použití plynu. Ale stejně většinou na poprvé používám páku a pak už jenom startér, ale podle toho jak se mi chce.

DynamoCI5
DynamoCI5 napsal 24.04.06 v 22:01

Milan - s blinkry není vůbec žádný problém jdou vidět hodně dobře, kvalita laku se mi zdá taky velice dobrá. Celkově si myslím že ty 2 tisíce navíc se určitě vyplatí (nic proti 6V verzi).