Honda CBF 600N (2005)

Vlastník Kana
Vloženo 26.8.2009
Aktualizováno 14.7.2013

Bezva stroj, při koupi najeto 23 tis + serviska, verze s ABS, koupená z francie za výhodnou cenu. Hned jsme si padli do oka, dle mého názoru bezva design a velice příjemný motor.

První dojmy - Podle někoho možná motorka pro babu ale pro mě... První motorka se kterou jsem doopravdy spokojenej, na který mě vůbec nic nesere a se kterou myslím chvíli vydržím. Když se na ni podívám tak vím že právě tohle mi sedí, povedenej naháč kterej je ochotnej kdykoli plnit přesně to co po něm právě já chci. Ať už je to ostřejší jízda, odjezdy od křižovatek po zádech nebo jenom klidná kochačka. Má sice o pár kobyl míň než jiný našláplý sporty ale co..je mi to u prdele, protože právě tohle mi sedí.. Myslím že konečně trefa do černýho

Perfektně jde do zatáčky, ta holka se vůbec nebojí=) Myslím na to že spadá do kategorie cestovních biků tak se s ní dá jet hodně svižná jízda, ono těch 80 kobyl je slušný stádo. V krizovce umí podržet. Pohodlná jak pro jezdce i pro spolujezdce. Jinak přes zimu půjde do laku a dostane spoustu doplňků. Příští rok bych chtěl něco procestovat, snad chorvatsko nebo bulharsko. Z mojí strany spokojenost, každopádně bych zatím neměnil..

Jinak mým snem, myslím že i celkem reálným je postavit si pořádnýho streeta tak uvidíme;)

MiraXR
MiraXR napsal 20.12.12 v 11:49 10b.

pěkná, ale kdy už bude to enduro

Baca42
Baca42 napsal 31.03.12 v 20:08

Pěkný videa 10b

TombaRider
TombaRider napsal 27.09.11 v 23:15

S tima konema a ostatnima motorkarema co se za vykonem porad honi si to napsal hezky.. ja mam motorku s 50 kobylama a v zatackach si krasne uzivam, na dalnici litam v levym, jezdim za 4 litry a nic mi nechybi.. krasna moto a pekny wheelie at slouzi dlouho ty prde

Sphere
Sphere napsal 20.05.11 v 18:27

hezká holka 10b

Toxy
Toxy napsal 19.01.11 v 19:35

Nazdar Kaňo :) máš ji moc pěknou ;) doufám, že v létě dáme nějakou projíždku, když ti blbci z Black Hillu se bojí na silnice