Yamaha XT 660 X (2006)

Vlastník Ninjaman
Vloženo 12.8.2009
Aktualizováno 9.3.2015

...hravý, ovladatelný a s brutal zvoučkem.

První dojmy - Na vzpřímený posez jsem si zvykl okamžitě. Tak 5 minut mě trvalo zvyknout si na krátkou (oproti ZX-9R) jedničku, takže první rozjezdy končily omezovačem :D Jinak jsme se sžili opravdu velmi rychle.

Motorku bych doporučil pro - Ideální motorka pro někoho, kdo potřebuje motorku většinou na ježdění na kratší vzdálenosti kolem baráku. Příležitosná delší cesta není problém, jezdím s kámošema klidně na SBK do Brna, nebo do Hořic na 300 zatáček, ale na pravidelné delší přesuny by byla určitě lěpší jiná.

Doplňky na motorce - Padací rámy SW motech, hliníkový kryt motoru, bástry s výztuhou, laděné výfuky raas, KN filtr, iridiová svíčka, krátké stavitelné frézované páčky.

Trochu změna oproti předchozí motorce (ZX-9R), ale přesně to jsem už potřeboval. Jakmile se objeví zatáčky, tak se s ní dá jet velice slušná střelba a není ani zapotřebí nijak zvlášť kvalitních silnic, což se u nás v republice celkem hodí :) Taky se mě samozřejmě rapidně zvětšil počet míst na která si mohu v klidu dojet a jizda a motání se po Plzni je na tomhle naprostá slast :)

dzah
dzah napsal 21.05.13 v 09:26 10b.

Krásnej strojek na funny jízdu

Midoor
Midoor napsal 22.04.12 v 11:26

at to jezdí

Olív-Oilová
Olív-Oilová napsal 20.12.11 v 06:14

Máš to pěkný Mišáku ,dávám 10b.

Paťa007
Paťa007 napsal 27.03.10 v 12:51

moc krásný

PavelTR
PavelTR napsal 19.01.10 v 09:55

no jo , moje vysněná, 10b.