Kymco Agility 50 (2007)

Vlastník jakattara
Vloženo 23.7.2009
Aktualizováno 21.6.2020

14.4.2012 - Zahájení motosezóny Kymco clubu - Na Vyhlídce/Paseky

Vloženo: 15.04.2012, Uskutečněno: 14.04.2012, Stav tachometru: 16200 km, Zhlédnuto: 12x

Již druhý rok jsme se sešli s mým nejmilejším fórem na zahájení skůtr sezóny a tak jako loni i letos se místem setkání stala restaurace Na Vyhlídce - Paseky - poblíž Šterneberku.
Start jsem si namlánoval na 7h. ranní a to hlavně proto, že jsem nechtěl nechat ve srabu Trotla s jeho Korádem ... nakonec mě málem ve štychu nechal on, ale to předbíhám.

Účastníci zájezdu (zleva) - Jouza, Jura, Zdenička, Honza, Ruda, Trotlík, jachy, Gek, Milda, Láďík, Bobo a Janka.

Již předem jsme se domluvili, že naše Moravská část se sejde ve Fulneku , společně pojedeme na oblíbenou motobenzínku ve Vítkově u prodejny Worker, kde si dáme jejich výborné presso a kde se k nám přidá Trotlík a od tama vyrazíme již v této sestavě. A taky že vyrazili.
Jen s tím rozdílem, že jsme se domluvili s těmi nad 80ccm ať jedou a nebrzdí se s náma a počkají na nás v nevím kde .
Bohužel, pár km od Moravského Berouna nás Trotlí moto, po to. Na variátoru se mu povolila matka, vypadl pastorek startéru a v prostoru varce začal vytvářet naprosto nepěkný, nášemu sluchu nelahodící zvuk. Bez motoru jsme sjeli z kopce do nejblížší dědiny, narvali se i se skutrem do autobusové zastávky, dali se zjistit co se vlastně stalo a pustili se do opravy. V podsedadlovém prostoru kolikrát vozím od polní pánvičky, přes stan pro 13 osob až po alternátor pro Avii, tudíž ani nemusím vysvětlovat, že mnou provedena oprava se povedla. Leč pro utáhnutí varce bez rázového trháku, či origo přípravku jsme museli venku nechat právě onen již zmíněný pastorek, který nezbedně provedl celý pazvuk a tím nám dal najevo že se skutr porouchal. A taky más tím minimálně o hodinu a půl zbrzdil. Ale nakonec jsme na Vyhlídku - kde už jsme byli očekávání (zbytek bandy již zase hladově očekával kvůli nás opožděné jídlo) - dorazili.

Náš club osobně poznal dvě zcela nové a sympatické tváře morávaka Honzu a Jouzu z Budějc a nálada byla opět a zase výborná. Ale hlavně to žráááááádlo ;) a jak bylo po tom, dala se kávička, cígárka a vyrazilo se jen pár km ve směru k Sovinci - který byl taky dalším, naším, dnešním cílem - do Arboreta.

Jen Trotlíkovic startování se opět neobešlo bez problému a tak jsem se jal oprav ... jooooo, to jsem celééé jáááá :D . Asi po 15 minutách jsme již byli na cestě za naší dnešní bandou, Ruda se Zdeničkou si květinovou zahradu prošli,

Gek s Mildou se jali keškovati a my zbytek na parkovišti drbati ;) . Pak vyrazili opět o pár km dál, k hradu Sovinec.

Většina se vydala na jeho prohlídku, která určitě stála za to, neb trvala víc jak hodinu a půl. Já s Mildou a Trotlem zůstal na parkovišti, zkontrolovali varec, počkali na partičku, rozloučili se a vyrazili každý na svou stranu.

• 23.10.2012 - Zimní pneu

Napadlo mě, že si letos zkusím prodloužit sezónu opravdu o co nejdéle. K vysokému plexi (bez kterého si mj. už jízdu ani nedovedu představit), zimním rukavicím, ponožkám, termo prádlu, kukle, Tucanu Urbanu, reflexní bund

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 28.10.2012
    Uskutečněno: 23.10.2012
    Tachometr: 20558km
  • 12.10-2012 - Narozeniny - Reflexní bunda - Clovelly Pil

A jak už jem tady na profilu dříve zmíňoval, jezdívám na Nimbusu do prvního sněhu, pak když už je opět rozježděný opět a zase a letos se zakoupenými zimními pneumatikami Sava WinScoot plánuji jezdit i na něm. http://

Typ: Koupě
    Vloženo: 12.10.2012
    Uskutečněno: 12.10.2012
    Tachometr: 20325km
  • 2.9.2012 - Koupě Agility Basic 50ccm

2.9.2012 - Koupě Agility Basic 50ccm http://img152.imageshack.us/img152/3540/agilityb1.jpg Na tachometru se mi pomalu, ale jistě začínají přibližovat nuly ke 20 000km a tak jsem se rozhodl pořídit nějakou rezervu

Typ: Koupě
    Vloženo: 04.09.2012