Kymco Agility 50 (2007)

Vlastník jakattara
Vloženo 23.7.2009
Aktualizováno 21.6.2020

Hradec nad Moravicí - 16.7.2011. Takovej vejlet ...

Vloženo: 18.07.2011, Uskutečněno: 18.07.2011, Stav tachometru: 9600 km, Zhlédnuto: 13x

... aneb jak Kama přestala řešit vlasy a propadla skůtru stejně jako já :) . Možná i takhle by dal popsat tento výlet, ale vlastně šlo jen o krásně, neplánovaně prožitou sobotu. Ani jsme neměli v plánu nic dělat, seděli jsme po obědě, pili kafe a uvažovali, jestli se nám něco chce, nebo né.
Já měl po rozvozu zboží, Kamka po flámu (Colours Of Metancity + její oslava narozek), ale nakonec jsme se domluvili a vyjeli jsme.
Pro většinu motorkářů by těch necelých 100km ani nebyl výlet, ale byly místa, kdy jsme nejeli vyšší rychlosti než 25km/h. a tím jsme dostávali záchvaty smíchu. Ale co už, že? Smích léčí :D .
Už při nasazování přilby mi milá řekla, že už má vymakané co a jak zrobit s těmi svými loknami a toto mi napovídalo, že společné skůtrování začíná mít budoucnost.
Budu upřímný - cesta nám opravdu utíkala pomalu. A někdy i dokonce ještě pomaleji, než pomalu, ale na druhou stranu musím přiznat, že nám to vůbec nevadilo a navíc bylo velice příjemné, když nás protijedoucí motorkáři zdravili pozvedlou rukou i při této naší rychlosti :) . Na místo jsme dorazili v 16h. a nakonec nám cesta trvala jen nějakých 50 minut. A pravdou je, že tak jak jsme se smáli po této cestě, jsme se spolu nesmáli dlouho. Ještě pod posledním kopcem mi Kamka v záchvatu říká, jestli prej nebude lepší, když ten kopec se 40% stoupáním raději nevyšlape po svém, popřípadě mě nepotlačí, ale nebylo třeba - sice 20km/h., ale Nimbus to zvládl a my to stoupání zdolali.
Parkování jsme nějak zvládli bez placení - tedy né že by jsme platit nechtěli, ale nějak se to žvejklo, nikdo nás neoslovil a automat s parkovacími lístky jsem nikde nenašel. Tak jsem si řekl, že se nikomu vnucovat nebudu a raději jsme se pomalu od skutru vzdalovali.

První, co jsme po odstavení koštěte udělali, byla návštěva občerstvení a vypití kavy. To jsem potřeboval. Bylo fajn se nikde nehnat a nepospíchat. Prostě pohoda.
Při popíjení nám slečna servírka na náš dotaz, jak to tady vlastně chodí s placením parkovného řekla, že buďto si nás odchytí dotyčný hned po příjezdu a skasíruje, nebo se prostě a jednoduše neplatí. Tak jsme dopili, zaplatili a vyrazili na prohlídku...
Po 19h. jsme vyrazili zpět, jeli jsme krapet jinou cestou a přesně ve 20:00 jsem sjížděl do se skůtrem do sklepa k zaparkování. Ale už jak jsem zastavil, věděl jsem, že tento výlet byl takový přelom a Kamka mě při koupi silnějšího stroje podpoří a na společné vyjížďky budeme čím dál tím včastěji jezdit spolu :) .

Ostrava Poruba - Kyjovice - Hlubočec - Skřípov - Hradec nad Moravicí - Skřípov - Slatina - Tísek - Olbramice - Klimkovice - Polanka nad Odrou - Ostrava Poruba

• 23.10.2012 - Zimní pneu

Napadlo mě, že si letos zkusím prodloužit sezónu opravdu o co nejdéle. K vysokému plexi (bez kterého si mj. už jízdu ani nedovedu představit), zimním rukavicím, ponožkám, termo prádlu, kukle, Tucanu Urbanu, reflexní bund

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 28.10.2012
    Uskutečněno: 23.10.2012
    Tachometr: 20558km
  • 12.10-2012 - Narozeniny - Reflexní bunda - Clovelly Pil

A jak už jem tady na profilu dříve zmíňoval, jezdívám na Nimbusu do prvního sněhu, pak když už je opět rozježděný opět a zase a letos se zakoupenými zimními pneumatikami Sava WinScoot plánuji jezdit i na něm. http://

Typ: Koupě
    Vloženo: 12.10.2012
    Uskutečněno: 12.10.2012
    Tachometr: 20325km
  • 2.9.2012 - Koupě Agility Basic 50ccm

2.9.2012 - Koupě Agility Basic 50ccm http://img152.imageshack.us/img152/3540/agilityb1.jpg Na tachometru se mi pomalu, ale jistě začínají přibližovat nuly ke 20 000km a tak jsem se rozhodl pořídit nějakou rezervu

Typ: Koupě
    Vloženo: 04.09.2012