Kymco Agility 50 (2007)

Vlastník jakattara
Vloženo 23.7.2009
Aktualizováno 21.6.2020

Vloženo: 13.07.2010, Uskutečněno: 12.07.2010, Stav tachometru: 4229 km, Zhlédnuto: 4x

Tak jsem jen tak vyrazil za sluníčkem. Na Loďěnici do Děhylova se mi moc nechtělo, protože za poslední týden, jsme se tam s Kamkou byli slunit asi 3x, tak jsem se vydal opačným směrem a to na Brušperk. Hlavně jsem opět něco málo pošteloval na stroji a chtěl jsem vědět, jestli jsem náhodou tím svým nesmyslným kroucením šroubečků a matiček problém chcípání ( které mě vždy překvapilo ve chvíli, kdy to nejméně potřebuji :) ) neodstranil. Najel jsem jen něco kolem 70km, ale problém se nedostavil.
Při rozebrání karburátoru jsem vytáhl všechny trysky a bohužel u vzduchové jsem si nepoznačil kolik závitů byla ve vnitř. Takže se snažím postupně, opravdu po kouscích trysku otevírat. Zlepšilo se ranní chcípání po startu, ale nevím, na kolik se může tryska po nějaké době jízdy tepelně roztáhnout a zapřičinit neprůchodnost, nebo snížení průchodnosti, ale nechci to zakřiknout, při této projížďce se nic takového nestalo.
Dojel jsem do Brušperku a při cestě tam jsem si všiml, kolik lidí se v Odře koupe, tak jsem se při zpáteční cestě zastavil místo osondovat, s nohama ve vodě se začetl do knihy a užíval pohody.
Nakonec jsem využil posezení u občerstvení a pokecel s majitelem a jeho baťužkem, kteří přijeli na Yamaze DragStar. Po cestě domů jsem se ještě stavil k bratrovi na Fifejdy a pak směr domů ... opět pěkný den. Jen je mi líto, že Nimbusu nějak nedůvěřuji a že mám obavy s dojezdem z delší vyjížďky. Ale co už. Život je Rock N´Roll - CisFis,bando :)

• 23.10.2012 - Zimní pneu

Napadlo mě, že si letos zkusím prodloužit sezónu opravdu o co nejdéle. K vysokému plexi (bez kterého si mj. už jízdu ani nedovedu představit), zimním rukavicím, ponožkám, termo prádlu, kukle, Tucanu Urbanu, reflexní bund

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 28.10.2012
    Uskutečněno: 23.10.2012
    Tachometr: 20558km
  • 12.10-2012 - Narozeniny - Reflexní bunda - Clovelly Pil

A jak už jem tady na profilu dříve zmíňoval, jezdívám na Nimbusu do prvního sněhu, pak když už je opět rozježděný opět a zase a letos se zakoupenými zimními pneumatikami Sava WinScoot plánuji jezdit i na něm. http://

Typ: Koupě
    Vloženo: 12.10.2012
    Uskutečněno: 12.10.2012
    Tachometr: 20325km
  • 2.9.2012 - Koupě Agility Basic 50ccm

2.9.2012 - Koupě Agility Basic 50ccm http://img152.imageshack.us/img152/3540/agilityb1.jpg Na tachometru se mi pomalu, ale jistě začínají přibližovat nuly ke 20 000km a tak jsem se rozhodl pořídit nějakou rezervu

Typ: Koupě
    Vloženo: 04.09.2012