Yamaha YBR 125 (2008)

Vlastník rawson
Vloženo 2.7.2009
Aktualizováno 21.3.2020

Moje první opravdová motorka, se kterou jsem si prožil spoustu zábavy a určitě ji doporučuji všem, co na motorce teprve začínají.

Cagiva Mito 125: Byla dražší a v té době nebyla žádná k dostání.

První dojmy - Motorku jsem si koupil za první vydělané peníze a rozhodně toho nelituji. V té době jsem nemohl moc dobře chodit, protože jsem si před tím prožil hodně vážný úraz a byl kvůli němu téměř dva roky na vozíku a o berlích. Motorku jsem si kupoval novou tehdy ještě v MotoFaktoru na Rudné ulici v Ostravě.

Motorku bych doporučil pro - Motorku doporučuji všem začátečníkům, co nemají žádné zkušenosti a nechtějí investovat spoustu peněz. Motorka je levná a hlavně spolehlivá a navíc má minimální spotřebu paliva.

Super motorka na začátek, s kterou si užijete spoustu srandy.. Velmi spolehlivá a nenáročná 125-tka, na které se dostanete skoro všude. Má super ovladatelnost a i když je to 4-takt, tak tahá docela slušně.
Udělal jsem na ni takovou menší změnu, co se týče vzhledu>> přidaný tankpad, kufr(s opěrátkem + brzdovým světlem), závažíčka, proužky na ráfky, sportovní štít a nějaké polepy. Dále jsem přezul zadní pneu na 110-tku a udělal podsvícení zadního kola + vlastnoručně vyrobené angel eyes. Nechal jsem přelakovat přední blatník na původní černou, protože mi praskl když jsem zavadil nohou o náhon k tachometru a přelakoval jsem ještě pružiny na tlumičích..
Prostě pokud je nějaký volný čas + peníze, tak jdou samozřejmě do motorky... =D

Panker
Panker napsal 06.03.10 v 11:51

Opravdu nejhezčí YBR co sem kdy viděl:)

Skalák
Skalák napsal 01.08.09 v 21:31

krásná motka! Ať jezdí a přeju plnou nádrž!!

Limiter
Limiter napsal 01.08.09 v 16:34

moc pěkná

kony008
kony008 napsal 03.07.09 v 20:44

s ostatníma YBR se nemůže rovnat máš ji fakt pěkně udělanou

Miros
Miros napsal 03.07.09 v 09:02

Hezči ybr sem fakt nevidel tak ad to frči Rawson