Suzuki RM-Z450 (2007)

Vlastník bak.hacker
Vloženo 24.6.2009
Aktualizováno 1.4.2010

Brutální stroj. Jsem do ní beznadějně zamilovanej, jen asi budu muset strávit o hodně víc hodin na fyzický přípravě, abych jí přepral :)

Tuhle mášu jsem si koupil hned po prodeji R1. Po mnoha letech jsem se vrátil ke krosu a hned při prvnim svezení jsem z ní byl absolutně odvařenej :) Ta síla už skoro od volnoběhu, nízká váha, perfektní podvozek, to je pro mě dokonalej stroj na zlámání celýho člověka :) Bohužel jsem zjistil, že toho výkonu je na mě trochu víc, než dokážu zvládnout, takže mě potkalo už pár docela horkých chvilek po neudržení pravý ruky na uzdě. Určitě to neni mašina pro začátečníka a pro znovuzačátečníka jako jsem já je to něco, k čemu je třeba přihlížet s velkym respektem. Jinak co do spolehlivosti, zatim 100%, prevence dělá divy :)

Jinak je to stroj, na kterým P.Vorlíček udělal v r.07 mistra v supermoto, když jsem jí koupil, byly na ní krosový kola, př.tlumiče a př.brzdy netknutý, úplně nový. Je to fakt pecka, nevim, jestli má motor ještě nějaký výkonový úpravy, ale nejspíš v něj je nějakej ten koník přičarovanej, prostě to nemá chybu!!!

Tady fotogalerie P.Vorlíčka s teď již mým strojem bez supermoto úprav:

FildaX
FildaX napsal 04.01.10 v 16:33

Krása, nechtěl bych jí podřít

fighter727
fighter727 napsal 28.10.09 v 09:13

pěknááá

Drake89
Drake89 napsal 25.06.09 v 11:15

krasna doufam, ze se me nekdy postesti taky mit RMZ