Cagiva Mito 125 EVO (1992)

Vlastník Vektorek
Vloženo 15.6.2009
Aktualizováno 14.4.2010

Podle mě nejlepší 125 které muže konkurovat pouze Aprile RS

Cagiva Mito CRD s kapotážema s EVA . V TP psanejch 17,5 KW ale měla by bejt otevřena na 23KW a je to 7 kvalt. Když sem to koupil byl tam nevej motor , centrální tlumič , lak a kompletní brzdoví system předního kola (novej kotouč , destičky, pancéřová hadička) . Moto sem koupil jako nepojízdné kuli vadnému guferu na klice takže nešel nastartovat motor protože to dělalo falešné nasávání vzduchu. oprava vyšla na 17 korun za ktéré sem koupil nové guferu na kterém sice nebylo napsáno cagiva ale bylo o 800 levnější a splňuje stejní učel. Moje upravy: Sportovní vzduchoví filtr, výfuk ze suzuky RF900r . Co planuji?: Sportovní filtr a možná silnější motor. Mito je moje první motorka a sem sní prozátím spokojenej maximální rychlost s vyfukem ze suzuky je 160km/h a s originál vejfukem by jela ještě víc.

KTM96
KTM96 napsal 27.02.12 v 19:36

ten koncovka vyfuku hrůza

Takheshi_Haka
Takheshi_Haka napsal 04.09.10 v 20:57

Podle mě je ten vyfuk blbost:1.Vypada to strasne,ale proti gustu...
2.Musi to mega ubírat na výkonu

3.Zvuk jak ta motorka z ktere to je to mit nikdy nemuze mit a nikdy mit nebude,ja bych tam hned vratil ten origo

martin-n
martin-n napsal 29.08.10 v 21:35

hezky az na to gufero za tech 17 kc musi tam byt kvalitni gufera taky sjem chtel usetrit na guferach a pekne me to vypeklo davej si na to bacha

Vektorek
Vektorek napsal 11.04.10 v 23:33

nn ten originál je danej pryč a je udělaná přechodka na tento velkej..

seccomk
seccomk napsal 08.04.10 v 22:02

Vcelku hezké mito, jen ten výfuk je hrozná blbost...máš jen schovanej origo výfuk v tom velkým, nebo máš origo oddělaný a namontoval jsi tam ten ze suzuki?