Honda CB 900F Hornet (2007)

Vlastník Wolf_W
Vloženo 14.6.2009
Aktualizováno 1.9.2013

Koupená nová. V původním stavu bez tuningu. Najeto cca 6tis. km.

První dojmy - .

Kupoval jsem ji jako svou první "velkou" motorku. Ze začátku jsem měl obavy, zda to není moc silné. Ale ukázalo se, že kubatura žádný problém není. Motorka je přesně jak se říká o Hondách - Hodná. Výborně ovladatelná, spolehlivá a dá se na ní jet i ve dvou na delší výlet.

27.7.2009

Poslední dobou sršně trochu zanedbávám, protože jsem momentálně zamilovaný do nové Ducati. Nicméně stará láska nerzaví a tak jsem jej i tak na pár vyjížděk vzal. Stejně jako popisuji u druhé motorky, musím zmínit, že Hornet je proti 2válci krásně klidný a trpělivý. Jemně si přede a drobné přehmaty mu nestojí za komentář. Někomu se může zdát, že je objem 920cm3 smrtelný, ale podle mě naopak skýtá dost pohody pro cestování i klidnou projížďku. Samozřejmě s výhodou, že když chcete, není problém ukázat zuby. A je jich tam dost. Oproti Ducati mi připadá, že je na Hornetovi trochu lepší posezení, což je ale možná způsobeno i mou výškou - 197cm. Jinak dosud žádné problémy ani nenadálé servisy. Vše šlape jak má.

1.9.2013

Tak jsem se po par letech mileho Hornetka zbavil. Prece jen, mit v garazi 3 motorky a jen jeden zadek, kterym na nich muze clovek sedet je trochu prepych. Po koupil Triumphu tak sel jako prvni z kola ven Hornet. Dost dlouho jsem premyslel, zda jej chci dat pryc, jestli jsem si ho nemel nechat a nekupovat nic dalsiho apod. Nikdy me nenechal ve stychu, najel jsem na nem necelych 13tis km, protoze mam i jine milacky, ale dostal presne vsem informacim o Honde: spolehlivy, bezudrzbovy, levny a pro ridice velmi kamaradsky DRZAK. PAN HORNET. Doufam, ze novemu majiteli bude slouzit stejne dobre jako me.

Wolf_W
Wolf_W napsal 01.09.13 v 22:21

Horneťák900
Horneťák900 napsal 02.01.10 v 11:39

H900 je skvělej, i když někteří mohou být jiného názoru.Jízdu s ním si prostě užívám.Tak si ji taky užívej, a hlavně bez pádů .

rozawaran
rozawaran napsal 15.06.09 v 17:15