Yamaha YZF-R6 (2003)

Vlastník ondys
Vloženo 27.5.2009
Aktualizováno 20.4.2011

je to mazel jede luxusne , nemam s ni žadny problemy

motorka šlape jako hodinky, na 600 ma vyborný vykon K&N filtry laděné svody i s vyfukem ohlins předni vidle . Mašinu jsem koupil od frajera ktery s ni jezdil na ohruhu tak ma dalších spoustu doplnu jako jseou karbonové kryty motoru ale přesto že je z okruhu tak je naprostem pořadku ami moje nehoda co jsem s ni měl kdy jsem ji rošlehal kapoty zlomil podsedlový ram tak jsem ji znovu dal do krasného stavu bez sebemenšich potíži . jizda nani byl vždy hukot ,tahala pěkně , držela stopu jen mi vadilo to širši sedlo . Delši cesty na ni byly naročnější měla hodně nakopnutou prdel a nizko řiditka takže s toho po chvili bolely ručičky ale tak je to supersport

ondys
ondys napsal 21.01.10 v 23:17

Čau , no oboji opraveno a fotky smazal , zkusim vyjet na novou sezonu rozuměji , ale jak se někde najde zase par štěrku v zatačce tak je to problem . . .

-Jandys-
-Jandys- napsal 03.01.10 v 21:32

Koukám že máš asi opraveno,nebo si dal pryč ty fotky z bouračky? :

JyrkaFM
JyrkaFM napsal 21.09.09 v 21:59

Čauec, moc hezká mašina, taky dávám desítku Hodně zdaru na cestách

miska-600rr
miska-600rr napsal 29.06.09 v 17:04

Krasna! 10 bodiku davam

ondys
ondys napsal 20.06.09 v 14:15

sharkis-heeh cau no prodavam ji protože jsem zastance nahaču a moje velke přani je od kawy z750 a nikde nebyla a todle mi přišlo do ruky za dobre penize a taky jeden z duvodu že nejde zapsat na 25kw!