Honda CBR 600F Sport (2002)

Vlastník sanak.junior
Vloženo 22.5.2009
Aktualizováno 8.9.2010

Honda CBR 600F Sport, stříbrno-černá, po německé paničce v důchodu v nádherném a zachovalém stavu s najetýma 22tis. km. Doplňkové zatmavené plexi, vrchní brýle a řídítka ABM, karbonový zadní blatníček.

Zatím nic moc zkušeností, ale dojem hned od úvodu našeho setkání nádherný. Kůpil jsem ju s vrchníma brýlama a sů na ní taky širší řídítka ABM (něco jak na naháči nebo streetu), takže perfektní ovládání a vzpřímenější posezení. Snížené sedlo (měla to starší paní, tak určitě proto). Zatím maximální spokojenost, víc ukáže čas. Míním byt na ňu hodný, tak snad bude aj ona, cérka, na mňa.

aktualizace po prvních1000km:

Pořád maximální spokojenost, vezme si tak v průměru 6,5 -7 litrů, je dost citlivá na zacházení s plynem (asi to vstřikování). Zatím jsem jel největší dálku na jeden zátah cca 160km tam a 160km zpátky v jeden den, trošku byly cítit záda a zadek, ale možná to bylo tím, že jsem na takový posez nebyl zvyklý. Teď už je to lepší.

aktualizace po 3000km:

Zatím oba žijeme bez šrábanečku a nějakého problému. Max. jsem si zatím dovolil "pouhých" 199km/h a to jenom na dlůhé rovince a když nejela ani jedna plechovka. Zatím sa furt bojím. Nejezdím nějak často, většinů jenom na hasičské soutěže v okolí a na Slovensko.

Měli jsme spolu už jednu krizovku, ale ani ne tak vlastní vinů. Poštovní náklaďák přede mňů si na poslední chvilku rozmyslel, že bude odbočovat do leva, tak hépl na brzdy (asi mu tam jelo auto a neodbočil, jenom sa zastavil)...já jsem si toho všimnul asi až po sekundě, protože mňa rozptylovala přítelkyně na zadním sedadle . Naštěstí, díky fakt dobrým brzdám, jsem to zastavil asi metr před korbů pošťáka. Ale měl jsem co dělat abych ten tlak těla přítelkyně ( a to je naštěstí prcek) ustál. No celkem jsme si oddychli, oba dva. Samo sa to pak neobešlo bez nadávek co dělám a kam to čučím u nás jezdíja české pošty jak kret*ni, už si radši dávám na tyto modré auta pozor..

Jashe
Jashe napsal 02.04.16 v 23:58 10b.

Krásná motorka preju spoustu kilometru bez dalsich krizovek!

Magic1603
Magic1603 napsal 19.03.11 v 20:28

Tak unás to neni jenom pošta,němci jsou taky hovádka,jinak moto pěkná 10b.

Raduska8000
Raduska8000 napsal 12.04.10 v 09:47

Moc děkujeme a jsem ráda, že se Vám oboum fotka líbila. Hondička je opravdu nádherná, tak Vám přeji krásnou sezonu 2010 a posílám 10b pro lepší nápadu v tak šedý den..

Sphere
Sphere napsal 15.12.09 v 11:42

krásná zaslouží desítku

BlackDiamond
BlackDiamond napsal 11.11.09 v 11:58

Tož máš tam ode mňa taky 10:) Kurńa fix jak tak tady brůzdám ani nevíš jak ně tá mašina chybí:(