Honda SH 150 (2009)

Vlastník BeCi
Vloženo 21.5.2009
Aktualizováno 10.4.2020

Městský skútr na velkých kolech v krásné žluté kyselé barvě. Nejpopulárnější skútr v Evorpě. Snad nezklame. Honda je Honda!

První dojmy - Jede stejně rychle jako SH125, jen se nezadýchá v kopci nebo s těžším jezdcem. Velká kola jsou ideální i na české rozbité silnice. Absolutně spolehlivý stroj bez jediné vady. Měnil jsem pouze olej, pneu a kapaliny. Jo a baterku, pokud ji přes zimu neodpojíte.

Po prodeji CBF500 jsem vybíral nějaké připbližovadlo do města a okolí. Měl jsem v plánu nějakou 300 nebo 250, ale po zjištění, že můj vysněný kymco Downtown 300i bude k dispozici až v červenci a to možná ani ne, jsem odjel k místnímu dealerovi Hondy a po skouknutí katalogu objednal SH 150i. Zaujala mě barva. Prostě mě dostala. Četl jsem na něj hodně chvály, navíc je to nejpopulárnější skútr v Evropě, tak proč do něj nejít?! Uvidíme, jaké na tom bude svezení. Mám to na denní ježdění do práce, cca 8 km po městě, tak na to to snad bude v pohodě. Občas nějaký výlet po okolí taky nemusí být problém. Určitě se podělím o fotky a dojmy.

Už vím, že to bude moje limetka...