Yamaha FZ6 Fazer S2 (2004)

Vlastník tomseifert
Vloženo 20.5.2009
Aktualizováno 6.9.2011

Tak jsem zkusil rychlost a chopper byl v tu ránu tabu, ale pořád se mi líbí.

Noo, tak je to tady, už jsme se dostali až k motorce, kterou honím teď a zatím k ní moc nenapíši, neboť jí mám pouze pár dnů a zatím se navzájem seznamujeme. Vypadá to ale velice nadějně, protože se s ní brzy budu znát už dostatečně. Najel jsem na ní asi 450km a už vím, že když chci aby jela, tak prostě jede a pořád jede. A to se mi líbí i když je to na druhou stranu svádějící. Ale rychlost není v motorce, ale v hlavě řidiče. A nikdy nemužu říct, že umím na motorce, protože na motorce se učíš pořád. Kdyby Valentino Rosi řekl, že umí na motorce, tak bych mu také nevěřil, protože každý spadne a jemu se to stává také i když málo, ale přece. Jen jí prostě zná lépe než jiní řidiči. Ale jěště, že je to tak, protože to je to, co je na jízdě na motorce to nej. Jinak co se týče Fazera, tak s jeho 100 PS není problém předjet nějakého důchodce v Trabantu a když je někdo na sportovnější jízdu ,tak stačí podřadit a trošku jí dát napít a je to. Já jsem spíš na cestovnější styl, tak zatím jezdím v přirozeném sedu, bez zalehávání a jen jí tak šimrám. Někdy za ní vezmu, ale většinou jen na rovině, kde je pěkná silnice a kde není provoz. Jinak jsem s ním moc spokojenej. A MÁM TO RÁD!!!

COMPANY
COMPANY napsal 14.03.11 v 19:27

Pěknej Fazerek 10b

Mix13
Mix13 napsal 30.05.10 v 13:50

Tohle byla fakt super motorka. Je jen škoda žes ji prodal, když jsem koupil 6-ku - mohli jsme se spolu projet a porovnat.

CHARLIE69
CHARLIE69 napsal 15.09.09 v 21:13

Doufám,že nezůstalo jen u těch 450km a že Fazera proháníš dál.
Šťastné další návraty z jedné stopy.

...Mates...
...Mates... napsal 22.05.09 v 07:36

Krásný Fazer super volba ,ale musím souhlasit,že to S2 určitě není.Přejí šťastné km a bezpečné návraty.

Blade075
Blade075 napsal 21.05.09 v 15:40

Na 18-letého máš celkem rozumné názory,tak hlavně aby Ti to vydrželo i při jízdě.Tak Ti přeji hodně kilometrů bez karambolů.Sice to není přesně S2 ,ale máš jí moc hezkou.