Yamaha YBR 125 Custom (2009)

Vlastník Yell
Vloženo 20.5.2009
Aktualizováno 19.8.2011

Menší, lehčí a zároven taky slabší motorka. Objem 125ccm o ní řekne vpodstatě vše.

4/09
Mám ji od letošního dubna, takže s ní příliš mnoho zkušeností nemám, ale jedno musím říct, Customka je malá, snadno ovladatelná motorka. Díky svojí výšce sedla je výborná pro ženský co se bojí jít do větších a těžších strojů. Na druhou stranu je zbytečně příliš nastrojená. A proto taky oproti jiným strojům ve stejné kategorii trochu těžší. Výrobce se snažil vytvořit pěkný stroj, klasického vzhledu, bohužel na úkor, výkonu motorky. Jinak se mi s ní parádně jezdí. Má elegantní styl a pěkně vrní

19/8/11
tak na konci třetí sezony, musím skonstatovat, že tuto mašinu bych nikdy neprodal. V jednu chvíli jsem měl takové myšlenky, přestoupit na silnější (viz Suzuki SV650s) To mě ale po jisté době zkušeností přešlo )) prodal jsem suzinu. Přeci jen mám dvě malé děti. A rozmajznout se někde už ted se mi nechce.

stroj je malej, lehce ovladatelnej
na prožitek z jízdy je parádní, pro toho kdo nikam nespěchá ideální volba. Sice umí valit 110, ale při 70ti je to větší pohodička.

eskes
eskes napsal 18.07.10 v 10:17

Custom vypada za maly priplatek citelne lip, nez zaklad. Dobra volba.

YBR
YBR napsal 14.06.09 v 22:49

tak prece jenom se tady jeden custom objevi...at slouzi...

Marex
Marex napsal 07.06.09 v 22:30

Zdarec! Tak ať to někde nerozvěsíš i se Šárkou.znáš to. siroty po ní zůstaly.

istonbike
istonbike napsal 27.05.09 v 15:36