Honda CBR 600F Sport (2001)

Vlastník -Pavouk-
Vloženo 12.5.2009
Aktualizováno 9.3.2010

Cebruše našla nového majitele a už u mě nebydlí, ale vzpomínky mi zůstanou napořád :) pa bejby

Bezproblémová univerzální moto. byl bych si ji nechal, kdybych nepraštil s ježděním v provozu. Na okruhové radovánky hold nebyla úplně stvořená, každopádně je to Honda a proto jí budu navždy milovat :))

FrcoCZ
FrcoCZ napsal 21.02.13 v 15:33 10b.

Magic1603
Magic1603 napsal 22.07.10 v 22:31

Hustě

Dave-SV
Dave-SV napsal 19.08.09 v 12:41

Náhodou ta modrá není tak špatná

-Pavouk-
-Pavouk- napsal 18.08.09 v 10:19

do tepla bych přes zimu taky rád zajel v NJ poletuju celkem dost často páč tam mám kámoše, takže to by nebyl problém, jinak na podzim prodávám motyku a přes zimu taky budu řešit kružidlo měj se famfárově a bacha na hungáču at si kosti nepolámeš

MichalR10
MichalR10 napsal 14.08.09 v 09:51

Kruciš... tak to je fakt škoda, ale co se dá dělat! Jinak jsem rád, že jsi do toho takhle šlápnul a myslím že to byl krok správným směrem!!!
Letos už to s tím ježděním bude takové všelijaké. Snad jen že bychom přes zimu uškudlili nějaké groše a podívali se někam do tepla... Ale příští rok na to musíme skočit hned zkraje! Já doufám, že se mi povede přes zimu pořešit nějakou okruhovku a tradá na to..
Jinak bydlím teď kousek od Nového Jičína, takže se motám spíš kolem Ostravy, ale kdyby to šlo, tak bych Tě někdy rád viděl a mohli bychom pokecat... čuuuus...