Honda CBR 600F Sport (1998)

Vlastník MeMo
Vloženo 11.5.2009
Aktualizováno 17.5.2010

Už na ní líta bratr a já mám o kousek novější a hlavně otevřenou :)

Uz jsme s Karkulkou nějaké ty kilometry nalítali a jsme se sebou spokojení. Vzájemně se respektujeme, neděláme si naschvály a když je potřeba, umíme se podržet...

Parádní stroj. Skvěle drží stopu a zbytečně se nekýve. Akcelerace je svižná, ale přitom netrhá pracky.

Po předchozí motorce (CBR 125R) mám konečně pocit, že na cesty patřím a nejezdím tam jen zavazet a trápit se mezi autama. Když potřebuju dokážu bez problému zabrat a nemusím trpět rádoby závodníky, kteří se přilepí malé motorce na zadní kolo a mají radost, že jsou úžasně dobří.

Teď už je motorka i po důkladné prohlídce veškeré elektroniky, má vyčištěné kontakty, povyměňované dráty, změřené dobíjení a taky pročištěný přívod paliva a vyměněné kapaliny.

Ślape teď jak hodinky a až na podsedlové plasty, které se rozhodly nedržet při sobě, je to stoprocentně vyšperkovaný stroj.

Jsem moc spokojený, těším se na další tisíce kilometrů.

Sphere
Sphere napsal 15.12.09 v 11:43

Karkulka jí teda sluší za 10!

Adry
Adry napsal 07.10.09 v 23:11

Pěkná karkulka at ti dobře slouží dávám 10B

Yves
Yves napsal 17.09.09 v 09:37

koukám že jsi na tom stejně jako já - nejdřív dváca a potom stejná šestka to je bezvadný ať slouží a bez nehod!

Arrow-CaDie
Arrow-CaDie napsal 16.09.09 v 19:01

Hezká, pohodová a přitom svižná.
Volbu musím pochválit.
Já bych teda asi dal 10.

Negativ
Negativ napsal 15.09.09 v 09:55

No ja sice jezdim na trochu pomalejsim stroji pro starsi a pokrocile , ale zaradit si na takove "karkulce" na okruhu bych urcite rad zazil. Videl jsem ji na zivo a je to velmi vyzyvava slecna! 10b.