Honda GL1500 GoldWing (1996)

Vlastník Tonda-Monty
Vloženo 6.5.2009
Aktualizováno 18.2.2010

Tak a je doma! Nááádhera!!! Parník na kolech, z kterého mám respekt! Musím nabrat zkušenosti, tak snad bude dost času a budu jezdit jezdit a jezdit!

Zkušenosti zatím pochopitelně žádné nemám , zaprvé jsem v poslední době kočíroval především autobus, zadruhé je zakoupená na podzim 2009, takže kilometrů moc nemám... Těším se na seznamování s Goldou, tak na to snad bude dost času... S majestátním vzhledem jsem nadmíru spokojen, doplňky zatím žádné nechystám, on už předchozí majitel (PJ v registraci) si s Goldou dost vyhrál... ...zatím budu jen leštit a jezdit. Tak ČAU všem a pohodovou jízdu s pohodovým návratem!

havrandero1
havrandero1 napsal 17.06.15 v 08:55 10b.

Zdravím moc peknej parnik us ho mam taky supér svezení

Sobi
Sobi napsal 02.11.10 v 22:52

Ahoj Monty díky za bodíky, trvalo to nějaký ten pátek, ale už jsem taky v "rodině". Golďase máš taky pěkného... 10b

FIDO.
FIDO. napsal 27.05.10 v 21:02

nádhera i já už znám ten pocit sedět v křesle a ukrajovat kilometry za zvuku libích tónů valících se z reproduktorů 10b.

PJ
PJ napsal 21.04.10 v 19:19

Ahoj Toníku,tak jsem tu svojí bejvalku poprvé viděl zezadu a dost dobrý. Doufám,že brzo vyjedeš a někde se potkáme.

Ilči
Ilči napsal 03.03.10 v 12:33

Zdravím Tondu z Pálovic a dávám 10b co dodat pěknej kousek však je to taky takovej autobus