BMW F 650 (1995)

Vlastník Krchut
Vloženo 22.4.2009
Aktualizováno 22.4.2009

Má první, láska na první pohled. Velmi poslušná holka v bílé barvě s pohodlím pro řidíče aj spolujezdce.

Jak už jsem psal, je to moje první moto, takže bych mohl snad popsat, kde jsme se potkaly. Bylo to jednoho mrazivého lednového večera, kdy jsem píchl na autě pneumatiku. Zajel jsem do servisu, aby mi pneu zalepily. Šel jsem dlouhou garáží a v tom to přišlo. Koukala na mě z povzdálí a já na ni, dlouze jsme se na sebe upřeně koukaly. Po chvíli, jsem dostal kuráž a zeptal se garážmistra na podrabnosti. On, že je k mání. Předem jsem si ji zamluvil, počkal na lepší počasí a dotlačil kamaráda, který už pár moto projel a má spoustu zkušeností. Projel ji a řekl, že je opravdu v top stavu. Neváhal jsem zaplatil a ustájil u sebe.

Od té doby jsem na ni najel pár desítek kilometrů na černocha, jelikož jsem se dostal do problému se svým řidičským oprávněním, který je mimochodem v řešení a nebude dlouho trvat a vyjedeme spolu v souladu se zákonem. Za těch pár desítek km musím naznat, že má F650 je pro klidnou, tak agresivnější jízdu a jsem s ní zatím plně spokojený.