Kentoya Blow Up 250 (2008)

Vlastník Lefik
Vloženo 20.4.2009
Aktualizováno 2.12.2010

Kentoya Blow Up 250

Moje novinka, rok výroby 2008, koupena nová. Mám ji týden, zatím jsem natočil 350km. Tak jsem zvědav jak bude šlapat. Jinak jede na dvěpáďu hezky, příjemný posez a má i příjemný skoro dospělácký zvuk. Zatím není moc co hodnotit, ale určo se sem budu vracet a dám k dispozici informace o tomto stroječku.

28.4.2009.

Tak pořád dle časových možností zajíždím. Dnes mám na tachometru 785km a v pohodě. Jasně vím, že na jakékoliv hodnocení je příliš brzo. Zatím povolený šroubek úchytu osvětlení registrační značky, a povolené zrcátko. Doháhnul jsem a pokračuji )) Už holku začínám protahovat. zdá se, že je dobře jí pomalu zatahovat.subjektivní pocit, že už je vostřejší. zase sem dám své dojmy až natočím nějaký ten kilometráček...

3.5.2009

Dnes mám najeto asi 1060 km. Začlo pořád svítit brzdový světlo, ale jedu v týdnu na garančku tak to nechám už tam. Jinak jsem už vzal taky tandemistku a i ve dvou ta dvěpáďa jede krásně. Zatím vše fachá pěkně až na těch pár drobností, ale vím, že podobný prkotiny se vyskytujou běžně i u nových motorek vyhlášených značek. Tak se zase ozvu jak pokračuju

10.5.2009

Máme za sebou garančku. Až na pár opravdu prkotin v pohodě.

Takže stále jezdím, jezdím a jezdím.Motka jezdí fakt hezky. Včera výlet na Šumavu, dnes okruh na Novohradsku.

Máme 1500 km.takže už mám doma ojetinu

28.6.2009

teď byla trochu pauzička s ježděním. Nebyl čas pak dovolená, ale už jsem konečně zasel vyjel. I s menšími úpravami, které přidávám na dvou nových fotkách. Samozřejmně nezbytné kožené brašny a praktický motobox. Najeto 1800km a jezdíme pořád sqvěle

Tak jsme letos zase už konečně vyrazili po dlouhé zimě. Máme za sebou 2 víkendy menších projížděk. Uvítali byhjom kdyby se na
jihu čech našel někdo kdo by občas vyrazil na vyjížďku s námi

29.5.2010
letos nám počasí nějak nepřeje... dnes jsme se zase byli trošinku project
tak naše motka má těsně před 5000km. V podstatě všechny km má ve dvouch lidech. Opravdu na 250-tku i ve dvouch lidech upaluje tak nějak v pohodě...už nejsme žádní divoši ...fajnový svezení

Lukas107

žižala. napsal 13.05.09 v 17:02

Nemá chybu samozřejmě 10

StandaCZ
StandaCZ napsal 11.05.09 v 20:09

pěkná holka,jak jinak než za deset