Ducati Monster S4 (2002)

Vlastník honzi74
Vloženo 17.4.2009
Aktualizováno 17.4.2009

Tuhle motorku mám rok a nemůžu si ji vynachválit. Ten pocit z jízdy na tomhle stroji je zatím nejlepší, který jsem zažil.

Všechny moje předešlé motorky byly trochu z jiného těsta, byly to totiž čtyřválce. Dnes jsem fakt rád, že mě kamarád přivedl k tomuhle dvouhrnku. Hned po první jízdě jsem měl jasno, samozřejmě mě ovlivnil i vzhled a v neposlední řadě i zvuk tohohle biku.
Co se týká mojich zkušeností, tak jízda no tomhle stroji je fakt úžasná, myslím, že monster musí snad každého naučit milovat zatáčky. Silnej motor tě z každý ty zákruty parádně vytáhne a přitom máš pocit, kterej tě nutí smát se do helmy . Asi jediný co monster nemusí, je courání v kolonách a pomalou jízdu městem. Tam má pak motor tendenci cukat a trochu se s tím člověk musí prát. Ale myslím, že i tohle k týhle bestii rozhodně patří.
Při nákupu těhle ojetých strojů od Ducati je určitě nutný dát pozor na stav a hlavně doložení prováděného servisu. Jestli, je ale vše v pořádku a motorka byla řádně servisovaná, tak pak už je to jen a jen parádní svezení.

VikousS4
VikousS4 napsal 13.08.10 v 14:01

Vzhledem k tomu, že jsem S4 téměř 4 sezony jezdil, tak můžu potvrdit obrovskou radost ze zatáček a hlubokej zvuk těchhle karbonovejch Termáků, takže a určitě 10 bodů!

Jawař

Vitek21 napsal 19.04.09 v 09:31

Pěkný mostřík

mr_toshi
mr_toshi napsal 18.04.09 v 12:29

s tím smáním se do helmy jsi to vystihl úplně přesně!! Krásný stroj