Kawasaki ER 5 (2003)

Vlastník Kofi
Vloženo 11.4.2009
Aktualizováno 2.1.2016

Krásná motorka kterou jsem si v podstatě vyprosil od známeho takže se budem seznamovat! =D A seznamovali jsme se celých 5 let =D

První dojmy - Dojmy nedojmy jelo to sedělo to dostávalo to drahý olej dobré pneu a plno lásky =D byl to mazel který mě tahal z problémů když mi nebylo zrovna dobře a mazel který mě dostával do rauše kdykoliv to šlo =D prostě fajn stroj splnil co měl pro daný okamžik =P

takže první poznatky asi po 3000km super paráda moto šlape jek má jediné co se děje tak žárovičky dosluhují takže měním měním =D / jo vyměnil jsem je a pak držely dalších 5 let =D najel jsem na ní dost procestoval dost a ukázala mi co od motorky chci nechci očekávám ale jinak na to seru je to srdeční záležitost =D

Sandok
Sandok napsal 07.05.09 v 10:12

Kolibříku ? Vidím, že už o tom něco víš to budou u Tebe vyrísované lýtka.

Kofi
Kofi napsal 07.05.09 v 09:56

ty já myslíšm že to vůbec není pořeba ! ale nedávno jsem na tebe vzpomínal když jsme byli v lednici tak se mi zdálo že tě vidím šel tam borec tobě podobný přilbu v ruse ze svou paní já na něja volám kolibříku a tys to nebyl takže dobrý trapas ale děkuji za pochvalu!

Sandok
Sandok napsal 05.05.09 v 14:22

Krása sama, jen řidítka už dej co nejvíc do předu, ať ti do nich nekope kolenama ta tvá dlouhonohá kočka

kanecek
kanecek napsal 22.04.09 v 17:47

Jo tak konečně doma? No super, už se těším, třeba na výjezd, jestli Tě vůbec v dohledných pár km uvidím...
Přeji Ti hodně najetých km ve zdraví!

rozawaran
rozawaran napsal 15.04.09 v 18:11