Suzuki VZ 800 Marauder (1998)

Vlastník Tatak
Vloženo 29.3.2009
Aktualizováno 20.4.2018

Mám ji od podzimu 2008, kdy jsem se po 30 letech vrátil do jedné stopy, a obrovská spokojenost. Říkám jí Kraken Na tachometru měla 3220 km.

První dojmy - Padla do ruky i na prdel, ale po 2 sezonách začlo to druhé bolet...

Doplňky na motorce - Při koupi: plexi, kryt chladiče, opěrka + zadní nosič, boční držáky brašen, kryt nádobky BK
Mnou dodané: rolka, rámek blatníku, padací rám, brašny a potom zadní kufr, chlasták, otáčkoměr, hodiny, poduška na sedlo, pancéřová brzdová hadice, sekundární převod dorychla

29.03.09: Kromě plexi, opěrky a držáků brašen, které tam již byly, jsem zatím přidal jen rolku. V nejbližší době přijde rámeček na přední blatník a padáky. Po zimě sice odmítá chytit, ačkoliv startér snaživě točí, ale to nevadí, stejně půjde do servisu.
10.11.10: No tak padák a rámeček na předním blatníku už tam jsou, potom ještě brašny vzadu a hlavně hodinky na řídítkách. Kvůli padáku jsem musel seříznout horní část krytu chladiče. No a vyměnil jsem černý rámeček SPZ za chromovaný.
13.11.10: Za dvě sezony najeto něco přes 4000 km a furt si myslím, že pro mě je to ideální mašinka
16. 11. 10: Díky počasí ještě jedna nádrž a 200 km, ale teď už asi definitivně zimní spánek.
14.06.11: Tak jsme završili společných 5 tisíc km A od nové sezony nový zadní kufr z Polska, velký jako bejk a za poloviční cenu co u nás.
18.09.11: Společných 7000 km
06.11.11: Před týdnem jsem tomu nevěřil, ale povedlo se 8 tkm. Letos mě začalo trápit tvrdé sedlo, takže asi přes zimu pořeším.
08.04.12. Do nové sezony s pancéřovou brzdovou hadicí a dvěma elektrickými vychytávkami: už nestartuju s rozsvíceným světlem (mám kanadskou verzi), a když při běžícím motoru zmáčknu startér, rozsvítí se všechny 4 blinkry. Ještě namontuju otáčkoměr a vyzkouším Airhawk pod prdel (obojí dovoz z USA).
02.08.12 Ke společným 10tkm dostal Kraken novou řetězovku do rychla, místo 15:48 máme 16:47, A ten AirHawk je vynikající věc, když se přesně vychytá nafouknutí.
07.06.2013 Najeto společných 12tkm
2014 Nová baterie a pneu. Vzorek ještě dobrý, ale po těch letech už tvrdá směs.
18.04.2018 Po 9.5 letech, 20tkm a spoustě krásných zážitků šel Kraken do světa. Vloni nebyl vůbec čas jezdit, Babišovy sračky zasvinily karbece a motor furt chcípal. Tak jsem se na sebe zdravě naštval a za trest si koupil novou - Kawa Vulcan S.

BaluJarda
BaluJarda napsal 03.03.15 v 20:53 10b.

Hezkej Marauder ,přeji pohodovou sezonu 2015 a máš to za 10

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 14.10.13 v 03:32 10b.

krásná Sůza gratulejšn

istonbike
istonbike napsal 06.10.13 v 14:48 10b.

Nádherný Marauder stroj se samurajským S ve znaku přijmi 10b s přáním čisté stopy a pohody v sedle

Lubos92
Lubos92 napsal 12.02.13 v 13:25

Moc pěknej stroj .

Krmi
Krmi napsal 26.08.11 v 18:02

tak tohle je suprový kousek vymazlený k dokonalosti jasných 10b a pohodový zbytek sezony v jejím sedle s pořád plnou nádrží měj se chlape