Victory Classic Cruiser (2003)

Vlastník TOMTOM
Vloženo 26.3.2009
Aktualizováno 19.7.2009

Victory V92C Classic Cruiser je velký, krásný stroj. Motocykl je velmi pohodlný a disponuje bezvadným motorem s příjemným hlubokým zvukem. Já jsem napřed plánoval Harley Davidson Heritage, ale na konec jsem zvolil tuto mašinu.

Značku Victory od výrobce polarIS jsem uviděl poprvé na jaře 2008 na cestě po Matce cest Route 66.Tenkrát to byl model Victory Hammer S.
Uplně jsem zustal štajf z toho co vidím. Prostě paráda!!! Potom v dalších obchodech byly i jiné kousky, Jackpot,Kingpin, Vision. Nějak to ve mně zůstalo a i přesto, že Americe kraluje a to doslova Harley Davidson zvolil jsem Victory.

Victory V92C Classic Cruiser

Jedná se o těžkou, velkou motorku, odpružení je naladěno spíše na komfort, takže pocit jízdy je velmi příjemný. Díky pohodlnému sedlu /zde je sedlo Mustang, které se montuje na objednávku/ se můžete bez obav vydat i na dlouhé cesty. Jsou zde taky velmi pěkně vyvedené cestovní brašny.Victory Classic Cruiser je opatřen velkým ale opravdu velkým odnímatelným štítem. Já jsem doplnil mašinu o padací rámy orig. Victory.

Jedná se o klasický kruiser jak už z názvu vyplývá , čemuž odpovídá taky základní výbava.
Takže tu najdete široké řídítka, klasické odpružení s mírnou možností nastavení (zadní tlumiče jdou nastavit na přetížení) a velké, komfortní sedlo. Rychloměr, otáčkoměr a palubní počítač. – celkové, denní km, stav nádrže, hodiny , dojezd, intenzita světla hlavní lampy nastavení mile/km. Klasický ocelový rám má kolébkovitou konstrukci a hodně dobré brzdy. Ty mají průměr 310 mm vpředu i vzadu a vynikají hlavně ostrým nástupem a příjemnou dávkovatelností. Navíc skoro vůbec nevadnou.

Viktorku jsem koupil v létě 2008 dovezená byla s Kalifornie, testace/homologace byla u Polaris Praha jako u výrobce. Stroj byl ve stavu naprosto perfektním řekl bych stav nového. Najel jsem dosud cca 3 tisíce km a jsem hodně spokojen.

Parametry

Zapalování elektronické řízené počítačem
Starter elektrický startér
Spojka suchá kotoučová spojka
Rychlostní skříň 5 stupňů
Nejvyšší rychlost 190 km/h.
Převod hnací řemen

Drtikol82
Drtikol82 napsal 10.07.13 v 18:42

hezká motorka

KatteKačka
KatteKačka napsal 21.11.12 v 07:24 10b.

Pěkná klasika od Victory . Hodně pohodových km

Tezetka
Tezetka napsal 09.05.10 v 14:56

Krásná mašina! Super recenze! Jistých 10b Snad se taky někdy projedu po Route 66
Pohodu v sedle a čistou stopu po celou sezonu...

FIDO.
FIDO. napsal 18.10.09 v 21:35