Jawa 350/354 Kývačka (1956)

Vlastník jiri.nikl
Vloženo 27.2.2009
Aktualizováno 18.11.2012

Retro výlet Praha

Vloženo: 25.08.2013, Uskutečněno: 25.08.2013, Zhlédnuto: 15x

Měl jsem roketa v praze na údržbě tak jsem řešil jak se tam pro něj dopravit,bylo hezky a volba padla na třindu,ta ještě letos pořádně nevyjela.Dva stokilový chlapi vypadali trošku groteskně na jawce ,ale zvládla to na jedničku po výměně špatného "novodobého" plováku za originál starý kousek,mašina chytá na drc,ani nacupovat se nemusí,prostě paráda.Tachometr bohužel stále nefunguje,ale najeto cca 250 km,za tři stovky benzin a ještě mi zbylo V praze si nás vyfotilo pár turistů a pěkně jsme si to i z cestou zpět přes Kokořín krásně užili.Vape funguje bezvadně a celá jawka taky.Nádhera.

• Technická

Chystal jsem retro výlet a tak jsem udělal u obou technickou.Zkušební provoz po dlouhé provozní přestávce ukázal nějaké mouchy ,které bylo nutné odstranit.Odstranil jsem hlavně ty novodobé nacvakávací náhražky čokolád ,u

Vloženo: 12.08.2013
    Uskutečněno: 12.08.2013
  • Nová Baterka

V rámci oživovacího procesu zakoupena nová baterie,tentokrát menšího výkonu,za 404,- kč,VAPE dobíjí luxusně tak by měla na provoz stačit.Pro jistotu vytáhnu pojistku ,ať se zbytečně nevybíjí víc než musí sama o sobě.

Typ: Oprava
    Vloženo: 22.11.2012
    Uskutečněno: 22.11.2012
  • Podzimní nostalgie

Jak jsem již psal,nedávno jsem se rozhodl ve slabé chvilce mazlíka prodat,to jsem ale netušil jaký bude dnešek a co to se mnou udělá |-) Venku podzimní hnus fialovej a já se rozhodl pro údržbu a oprášení Babičky. Tři r

Typ: Oprava
    Vloženo: 18.11.2012