Suzuki GS 500E (2006)

Vlastník Gsuzuki500
Vloženo 26.2.2009
Aktualizováno 19.3.2010

Černá perleť, rok výroby 2006, 25kW, menší úpravy designu

Moje první motorka, po úspěšně sezóně se 7500km jsem změnil některé prvky předchozího tuningu, jako nehomologované blinkry, různé karbonové fólie, které se akorát odlepovaly atd...
Největší zásah bylo přestříkání na černou perleť, kvůli předchozí kolizi ze začátku sezóny a jednak kvůli celočernému vzhledu

Jinak naprosto spolehlivá mašina, zatím zavřená na 25kW, ale i tak na dálnici na vytáhne 170, když pořádně vytočíte pětku a lupnete tam šestku skoro v červených otáčkách, přičemž je dálnice z kopce:D

Jen jednou jsem s ní měl problém, spíš teda s benzinem, když jsem do úplně prázdné nádrže natankoval Unicorn a motorka mi 2x po sobě zhasla, po vypuštění té sračky zase bez problému.

Vlastní úpravy spočívají snad jen ve výměně blinkrů a nalepení reflexních proužků na ráfky no a hlavně teda ten novej lak. Možná do budoucna natru svody a vyměním stupačky (nelíbí se mi ty modrý)
Po mých 5000 jsem měnil svíčky (NGK DPR8EA-9), a na konci první sezóny olej Motul Ester 5100 10W40, kterýho mašina celkem žere, cca.1dl na 1000km, ale u vzducháčů je to v normě.

maguli
maguli napsal 17.02.10 v 09:10

Moc pěkně to vypada v te černe, že ses vubec nepochlubil.
Tak at to šlape a už to hlavně nepokladej

V.i.l.d.a.
V.i.l.d.a. napsal 20.12.09 v 14:49

pěkný fotky i stroj

Swain
Swain napsal 25.04.09 v 22:32

tak doufám že už brzo to půjdem prohnat.

Swain
Swain napsal 02.04.09 v 16:51

hlavně aby to celou sezónu šlapalo...

D-I-T-H
D-I-T-H napsal 02.03.09 v 22:11

hezká a libej se mi ty stupacky..taky chci takovy