Suzuki VS 800 Intruder (1997)

Vlastník Kamča
Vloženo 9.2.2009
Aktualizováno 28.4.2009

Tovární Intruder doplněný přepákováním, řídítky, přídavnými světly a otevřenýma výfukama. Všechny doplňky v nerezu.

Zkušenosti, které jsem s tímto strojem nasbíral jsou už teď docela velké, ale pořád si myslím, že jich mám málo, protože mě vždycky téměř při každé jízdě něčím příjemným překvapí. Každopádně je to příjemný a pohodlný stroj s brutálním zátahem a to už od spodních otáček a vždy jde poslušně s plynem. Co se týká jízdních vlastností, tak to pořád postupně zjišťuji co si můžu dovolit a věřte mi, že je toho dost k čemu mě mašina pustí, ale zase na druhou stranu neodpustí žádnou chybu v řazení a to díky kardanu. Co já osobně považuju za bolest těchto strojů jsou brzdy. V továrním provedení je přední brzda úplná katastrofa. Takže když brzdítě přední brzdou, tak nic neubrzdíte, protože sílu brzdové kapaliny sníží nafouknutá hadička. Účinnost lze vylepšit pancéřovou hadičkou. Zadní brzda je účinná zase moc, protože při trošku nešetrném přišlápnutí pedálu hned blokuje zadní kolo. Ideál je brzdit oběma zaráz. Jinak jsem s tímto strojem velice spokojen a nemůžu říct jiného křivého slova.

divočákk
divočákk napsal 01.01.10 v 12:25

krasavec nevídanec dost se mi líbí že máš rovny řidítka stroj se tím stává stabylnější přeju hodně štastných km a pohodu v sedle 10

STYX1
STYX1 napsal 17.07.09 v 19:14

MOC PEKNEJ INTROS DESET BODU

CryingDragon
CryingDragon napsal 06.04.09 v 17:37

za desítku, chtělo by to ale více fotek, na té fotce co tu máš nevidím nic z těch doplnků.

Mefisto666
Mefisto666 napsal 31.03.09 v 16:08

Krásnej Introš černá a chrom to je lahůdka. pohodovou sezonu a plnou nádrž.

ZLOBR.
ZLOBR. napsal 03.03.09 v 17:52