Suzuki VS 800 Intruder (1993)

Vlastník figi11
Vloženo 13.9.2015
Aktualizováno 17.4.2018

Tuhle mašinu jsem nikdy nechtěl. A už vůbec ne v červené barvě. Ale tak už to bývá.

Motorka koupena od FIRMA:khmoto (Kutná Hora)

Kawasaki VN 750: Tragický stav nabízených exemplářů
Yamaha XV 1100 Virago: Zpracování motorky

První dojmy - Dvě kladiva pod zadkem, který dokážou celou mašinu při plným knedlíku pořádně rozklepat. Luxusní sedlo, řidítka s průměrem pro lopaty pořádnýho chlapa, všude hromada chromu. I když se o ní píše, že je malá, docela v pohodě se na ní srovnám. 100kg, 185cm

Najezdil jsem po inzerátech cca 1500 km, vždycky na jistotu, pro mašinu v "supr stavu" . Rozpočet +- 50tis. Po prvních 600 km jsem limit zvedl na 60. Po dalších 500 km přišla trudomyslnost, že není možný koupit pěknou mašinu v této cenové relaci. Až náhodou jsem zastavil v KH moto.Už před tím jsem 2x projížděl kolem, ale v nabídce měli vždycky to, co jsem hledal řádově o 10 tis. výš, než se nabízelo v inzerátech. Už vím proč . Na stránkách nabízejí cca 50 motorek, reálně na place o cca 100ks víc. Ujal se mě menší týpek, zkouknul moji postavu, vyslechl požadavky a povídá. Na tebe je to, co máš vybraný všechno malý. Posadil mě na Intrudra s přepákováním. Posez docela dobrý, ale mašina, kterou jsem nechtěl, prostě se mi nelíbila.Čirou náhodou se ze sedla černýho Intrudra podívám doprava a tam stála. Červená krasavice, hned to problesklo. Černou si zastrč zpátky do řady a vytáhni mi tu červenou . Najednou mi nevadilo, že je to intruder, nevadila barva, nevadila ani cenovka. Prostě zase zvednu limit, nedá se nic dělat, ta krasavice za to stojí.
Zatím s ní mám za 5 dní najeto cca 500km. Je to čopr, takže úplně jiný styl jízdy, než jsem byl zvyklí z Bandita. Při zrychlování se musí přidávat decentně, když tam člověk navalí plnej, celý se to rozklepe. Najednou nemusím jezdit rychle, slušně se na ní jede do cca 130km/h. Co je nad, už není moc příjemný, už je poznat měkčí rám. Umí i 160, ale to je těžký adrenalin. Brzdí taky celkem slušně. Ovladatelnost velmi dobrá, spojka jde lehce, řazení taky. První, co na ní musím udělat jsou přední vidle, připadá mi, že tam není olej. No a samozřejmě všechny kapaliny, aby krasavice dlouho vydržela .

HV-Oro
HV-Oro napsal 25.04.20 v 21:18 10b.

Moc pěkná motorka a dobrý příběh...

tublat
tublat napsal 28.11.16 v 15:18 10b.

Monti_2
Monti_2 napsal 18.12.15 v 12:01 10b.

Vloni jsem byl i v kutné hoře ale mašiny nebyly připravené, bez baterek, urvaná zrcátka, poškrábané, nenabité, nestartovaly. Pak jsem jel ke Chrudimi, borec jich tam nemá tak moc, ale všechny vyladělé , naleštěné. Solidní přístup rozhodl a ještě jsem tam prodal staršího intrudera 125..
Montri

JirkaUO
JirkaUO napsal 14.12.15 v 07:19 10b.

Moc pěkná mašina

kutil1
kutil1 napsal 17.09.15 v 22:04 10b.

Dobře jsi udělal.Vypadá pěkně Taky tak uvažoval když jsem toho mojeho kupoval.A dnes - nevím čím to je ale tu červenou nějak všude víc okukujou.Tak ať ti dělá radost.Ode mě to máš za 10b.