Yamaha DT 125 R (1997)

Vlastník Lucky.tr
Vloženo 22.1.2009
Aktualizováno 6.7.2012

Vloženo: 05.04.2009, Uskutečněno: 05.04.2009, Zhlédnuto: 5x

Dnešek hodnotím jako ,supéér,krásný počasí policie ve svých zaprděných služebnách a zážitků taky pěkná sbírka.Doufám že takových vyjížděk bude víc a víc.Začali jsme směr Telč,ale moje dváca už něják nemohla pobrat dech a tak jsem na ní musel potom pomalu,nakonec jsme to museli otočit kvůli průtrži co se na nás chystala před Telčí ale to nám radost nezkazilo.V pořádku dojeli a myslím že to je nejdůležitější

• Servis

Tak na podzim sem motku komplet rozebral a dal na seřízení motor, teď když už je motor na rámu tak začíná to příjemnější. Snad až bude celá pohromadě tak si řeknu že to stálo za to, ale to k tomu určitě patří...

Typ: Oprava
    Vloženo: 18.03.2011
    Uskutečněno: 18.03.2011
  • Ahoj...tak jsem se po čase váhání a uvažování pustil do opravy bočních plastů na mém DT.Majitel přede mnou si s tím asi moc nevyhrál a podle toho ty plasty po chvilce taky tak začali vypadat a tak mi nezbývalo než nakoup

Typ: Oprava
    Vloženo: 18.04.2009
    Uskutečněno: 18.04.2009
  • Tak jsem to už dneska nevydržel a jel se projet,takový malý zahájení jara:-D ale jen kousek zdálo se mi že je ještě zima i když svítilo slunko...nemůžu se dočkat na prázdniny;-)

Vloženo: 21.03.2009
    Uskutečněno: 21.03.2009