Ducati Monster S4 (2001)

Vlastník Kaabo
Vloženo 18.1.2009
Aktualizováno 28.8.2016

Já myslim, že o monsterech už toho bylo napsáno dost...vrátil jsem se k naháči a s touto italskou kráskou jsem udělal dobře.

Motorka koupena od Zimic

První dojmy - Je to už asi 5 let, co jsem na tomto stroji zažil první dojem...a ten byl " sakra, ten chrastící buchar docela jede". Vadí na něm cukání po městě...na to tahle motorka fakt není dělaná

Jednoznačně motorka, která má svou tvář...krásná, neposlušná a stále zábavná. Dá se s ní jezdit "normálně" (ne po městě), ale také pořádně zadivočit. Kupodivu se na ní dá vydržet spoustu KM i ve dvou, což bylo pro mě docela překvapení. Když dostane za uši, tak je holka trošku žíznivá...ale motorky se nedělají na lámání rekordů v nízké spotřebě.
2.10. 2013 Monstřík šel se slzou v oku do světa. Sloužil bezchybně krásných 5 sezon.

olin.uo
olin.uo napsal 21.09.14 v 20:53 10b.

Blecxxxx
Blecxxxx napsal 19.04.13 v 07:15 10b.

Čau chlape. Dávám desítku tahle motorka mi poprvé ukázala kouzlo italského dvouválce. Díky.

DaveLister
DaveLister napsal 07.01.13 v 19:24 10b.

Zdar pane, dík za pozitivní koment, tu tvoji kočku musím taky pochválit, jeden z nejlépe ovladatelných naháčů vůbec

katrin
katrin napsal 09.06.12 v 09:51

Pořádnej stroj a ještě k tomu krásnej...tady pro Tebe je 10bodu málo

Honza.vtec
Honza.vtec napsal 05.06.12 v 21:05

fešák monster jak má být ,termíky,spojka otevřená ,paráda a dívám se,že i lítat umí