Yamaha FZ6 Fazer (2008)

Vlastník sempo
Vloženo 17.1.2009
Aktualizováno 19.1.2009

dali mi ju za akciovu cenu 175 000sk tak som to nemohol odmietnut.ma 78 koni.

kupena nova v SR,najazdenych zatial len 2000km,takze skusenosti mozno pridam neskor. ale co mozem povedat uz teraz je to ze motorka mi vyhovuje.Predtym som jazdil na yamahe ybr125 a to sa s tymto neda porovnat.Fazerka krasne zrychluje a predbiehanie s nou oproti 125-ke je fakt lahoda.takisto mi trochu pomoze plexi aj ked na prilbu tym padom fuka viac. No ale nebudem ju len vychvalovat.oproti 125-ke ma aj zopar nedostatkov aj ked to tak mozno na prvy pohlad nevyzera.Uviedol by som podstatne kratsi dojazd co je teraz asi 300km, (na 125ke som presiel aj 500 na jedno natankovanie) a o dost vysoka spotreba (5.5 l urcite)a samozrejme vyssie naklady na vozenie.(2krat take ked ratam len benzin).No a prvy servis ma stal asi 3 krat tolko ako na 125ke. Inak by som tuto motorku mohol doporucit hlavne tym ktory radi jazdia a uz jazdili pred tym na niecom inom,.ale ako prvu motorku asi nie, lebo sam si neviem predstavit ze by som na nu sadol bez toho aby som mal daco odjazdene na inych motorkach,asi by to nedopadlo zrovna najlebsie.Myslim ze motorka ma velmi dobru kombinaciu ceny a uzitkovych vlastnosti v tejto cenovej kategorii.

sempo
sempo napsal 04.03.09 v 21:48

Dakujeeeem

Benja
Benja napsal 01.03.09 v 20:49

Krasavec, přeji mnoho ujetých km bez nehody

...Mates...
...Mates... napsal 13.02.09 v 19:25

Krasavec a ta barvá ať ti slouží

sempo
sempo napsal 28.01.09 v 16:17

Dakujem za komentare.Na moto od výroby mám Bridgestone.vzadu je 180-ka a v predu 120-ka.Na 125-ke som odjazdil 3 sezony ale skok na novu to predsa bol.No ale bolo treba obetovat velku cast moto-sezon pracami v Grecku a v Nemecku aby som si mohol noveho Fazera dovolit.Len sa netreba nikdy ponahlat a treba jazdit s kludom a ignorovat vsetkych co ta predbehnu aby si daco dokazali,lebo takych je tu u nas dost

alpin
alpin napsal 26.01.09 v 13:27

tak ze 125 to je asi skok, ale já jsem přeskočil na tento stroj z 50 skůtra a taky to jde, chce to jezdit hlavou, ale v tvém věku to jde asi hůř, já už jsem přece jen starší a co se týče těch gum tak já tam mám na novém Bridgestone. přeji hodně pohodových kilometrů