Suzuki GSX-R 600 (2001)

Vlastník sharkis
Vloženo 14.12.2008
Aktualizováno 9.2.2013

Láska na první pohled - můj životní sen (c:

Mrška už má nového majitele, ale mě zůstaly krásné vzpomínky

První dojmy - Tak tahle kolonka už mě vážně štve :-) Když si všimnu nějaké chyby a chci jí opravit, tak tohle přiblblý políčko musím vyplnit. Ok, první dojmy skoro rok po prodeji: pekelně rychlá a krásná motorka - prostě taková, po které jsem vždycky toužil. Ještě pár slovíček, aby to dalo ty přiblblý 3 řádky... a nazdar! :-D

Motorka už šla do světa, kde bude doufejme objevovat další nová dobrodružství

Trocha nostalgie:

Za dobu mého vlastnictví najeto celkem 6692km, během kterých jsme toho spolu s Mrškou zažili celkem dost S odstupem času musím konstatovat, že ač to zezačátku nevypadalo, podařil se mi vážně ojedinělý kup - motorka byla navzdory svému stáří spolehlivá jak švýcarské hodinky a za celou tu dobu mě nikde nenechala Navzdory výkonu odpustila hodně jezdeckých chyb, ale také toho dokázala hodně naučit - prodával jsem jí opravdu s těžkým srdcem a budu doufat, že novému majiteli bude sloužit stejně tak dobře, jako sloužila mě - vzpomínat na ní ale budu asi navždy jako na perfektní motorku, která pro mě byla branou do světa "velkých" strojů

Úvod:

GSX-R je bezpochyby srdcová záležitost K této motorce jsem přišel jako slepý k houslím, jelikož mojí vyhlídlou mašinou byla R6. Nakonec jsem rád, že jsem vybral GSX-R, jelikož její mohutnost dělá z R6 stejného ročníku nedospělé děcko Nadruhou stranu její šířka brání protažení se vedle auta v garáži - po každé vyjet autem, vyndat motorku, zajet autem a jet

První dojmy:

Po CBRu neskutečný skok Mašina jede úplně jinak, předjíždění je najednou bezpečnější, plynulost jízdy neskutečná. Šestka schroupne skoro všechno. Velice se mi líbí mohutnost téhle motorky, když na ní sedíte, tak máte pocit, že sedláte nějakého litra. Oproti novějším mrňavým šestkám je to obr Velmi se mi osvědčil sériový tlumič řízení.

Líbí se mi:

Sportovní a dospělý vzhled, posez a výkonová křivka Jezdím povětšinou kochačku, takže nějáké sportovní dojmy po mě zatím nechtějte, každopádně zátah ve vyšších otáčkách je brutální

Nemůžu vystát:

Jízda ve dvou je podle mě tou nejslabší stránkou téhle krásky. Pro rychlé a bezpečné předjetí se musí vytáčet skoro až do omezovače a problém nastává i při nutnosti razantnějšího brždění Uvažuji o 6ti pístkových třmenech z litra, ještě se uvidí

Doplňky:

Zlatá řetězovka D.I.D, carbonové miniblinkry, padací hřiby, tlumič řízení, modré plexi, laďený výfuk, polepy ráfků, gripy Harri's, vysocesvítivé halogeny a AGM akumulátor Plánuju rolničky na kyvku

Závěr:

Mezi motorkami z roku 2001 je to podle mě bezpochyby jeden z nej sportů Mohutnost, výkon a spolehlivost z téhle motorky dělají lukrativní stroj pro všechny, kteří si nemůžou dovolit novější voňavku

Honza-suky
Honza-suky napsal 27.05.12 v 22:25

Jasných 10b. Nádhera :) Pěkný a tomový sáňky.

Majagsxr
Majagsxr napsal 27.10.11 v 01:50

18yamaha18
18yamaha18 napsal 12.10.11 v 16:57

Nádhernááá mašinka, všetko Prajem všetko dobre, pohodu v sedle, plnú nádrž, kráásne počasie... Nádhera

Verča01
Verča01 napsal 05.09.11 v 21:42

pěkně ladíte, tak lítejte nízko a bez nehody ode mě za desítku a děkuju za komentář

baruš20
baruš20 napsal 05.09.11 v 12:17

Luxus Ty reflexní proužky prostě žeru...asi ti dám desítku