Yamaha YZF 1000R Thunderace (1997)

Vlastník FAZER6
Vloženo 3.12.2008
Aktualizováno 11.1.2011

Vzhledove zatim seriovy Thunderace,koupil jsem ho letos v lete,kompletne jsem ho rozdelal a zrepasoval,mam rad kdyz vim na cem sedim a jezdim.Zatim ma masina jen nove miniblinkry,stare se moc nelibily,do budoucna je v planu vice zmen.

V létě 2010 PRODÁNA!!!.Zkusenosti zatim moc nejsou jelikoz jsem letos jeste dodelaval papiry na neomezeno,tudiz jsem nic nenajezdil.Prvni pocit se kterym jsem se setkal za riditky je neochota jit do zatacky ve vetsi rychlosti,thunderace je vzhledem k me postave dost velka masina a dlouho jsem nemohl prijit na to jak do te zatacky tu masu dostat,jednou jsem si skusil malicko vysednout a fiha ono to fungovalo,konecne jsem mel trosku lepsi pocit ze masina dela to co jsem od ni predtim celou dobu chtel,jeste mi pomohla jedna vec a to bylo cele prenastaveni podvozku k obrazu svemu.Jinak na thunderace chystam nekolik uprav behem letosni zimy,bude to ladeny vyfuk IXIL,tlumic rizeni,kn filtr,dynojet kit do karburatoru,karbonove packy,padaky,podsviceni a neposledni rade take ukazatel zarazeneho stupne.Zatim si hodlam masinu nechat takze to budu upravovat postupne.

jkidrock
jkidrock napsal 13.06.09 v 14:46

tak to Tě čeká hóóódně šetřit korunky,ale potom to stojí za to,ACE není nikdy okoukaná motka.

Karlos77
Karlos77 napsal 17.01.09 v 12:49

Hodně štěstí v úpravách i na silnici

Kamikadze-Ace
Kamikadze-Ace napsal 28.12.08 v 14:57

zdravím Tě :) na jaře musíme Ace vytáhnout, když máte v Kosmonosých tolik Thunderů! Jinak GL při úpravách

state
state napsal 08.12.08 v 21:35

přeji hodně zdaru a vítám tě mezio námi